Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Vylepšete vaši domácí kancelář přenosným LCD monitorem

Vylepšete vaši domácí kancelář přenosným LCD monitorem

Pracujete často na notebooku a štve vás neustálá nutnost přepínání různých oken? Řešení, které dokáže zvětšit šířku vašeho monitoru na trojnásobek, máte přitom na dosah ruky. Jde o přenosný LCD monitor, který dokáže přidat k displeji vašeho notebooku další dvě full HD LCD obrazovky, které vaše problémy s malým displejem vyřeší.

Přenosný monitor Misura, který obsahuje dvě full HD obrazovky s křišťálově jasným obrazem a patentovaný mechanismus, který umožnuje jeho připojení k obrazovce notebooku prakticky jakékoli velikosti, se hodí pro každého, kdo používá notebook k práci či k zábavě.

Tento přenosný LCD monitor k notebooku usnadňuje multitasking více než kdykoli dříve, ať už pracujete na komplikovaných tabulkách, porovnáváte soubory, účastníte se konferenčních video hovorů, sledujete finanční trhy nebo děláte cokoli jiného, k čemu potřebujete víc monitorů.

Přenosný monitor Misura je dostupný ve velikostech 10,1″, 11,6″ a 13,3″. Všechny velikosti obsahují full HD displej s nízkou spotřebou a lze je připojit k prakticky jakékoli velikosti notebooku. Obsahují totiž patentovaný mechanismus, který se dokáže roztáhnout natolik, aby šel snadno připevnit i k velkým notebookům.

Velkou předností tohoto dvojitého přídavného monitoru je jeho skladnost. Váží pouze 1,5 kg a jeho tloušťka je pouhých 9 mm. Pokud není připevněn na vašem notebooku, lze jej jednoduše složit jako leporelo, takže nezabere více místa než běžný notebook. Podívejte se na toto unboxing video, které ukazuje, jak snadná a rychlá instalace monitoru je. S oběma přídavnými obrazovkami lze manipulovat v rozsahu až 235 stupňů, díky čemuž si můžete vytvořit pracovní prostředí, podle vlastí potřeby. Balení přenosného LCD monitoru obsahuje nejen USB C, ale také a USB A a HDMI kabeláž k připojení jakéhokoli typu notebooku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *