Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Výhody platební brány Pays proti konkurenci

Výhody platební brány Pays proti konkurenci

Fotografie: platební brána

Platební brána Pays umožňuje v měřítkách malé i velké firmy nasazení rychlého, spolehlivého a vysoce bezpečného řešení. V čem tkví její nejdůležitější přednosti?

Proč platit přes platební bránu Pays

V principu každá platební brána umožňuje realizovat on-line platby za zboží a služby. Skrze platební bránu se odešlou údaje k vydavateli karty nebo k bance, u které je veden účet, celý proces probíhá v zabezpečeném módu.

Nejinak je tomu i u Pays. Tato platební brána představuje jednoduché, moderní a zcela bezpečné řešení pro zpracovávání online plateb.

Stěžejními výhodami tohoto konceptu je jednoduchost při nasazování i v samotném provozu. Platební brána Pays umožňuje jednoduchou registraci i aktivaci. Lze ji implementovat do libovolného webu a nevyžaduje pokročilé technologické dovednosti, platební odkaz lze vygenerovat přímo v administraci.

Stejně tak Pays dbá na příznivý poměr ceny a výkonu. Zároveň ale po stránce funkčnosti naplňuje požadované standardy. Nabízí mimo to i některé nadstandardní funkce, s nimiž konkurenční produkty nepočítají, jako jsou například opakované platby nebo generování a odesílání platebních předpisů.

Platební brána Pays výhody oproti konkurenci

Jednou z nejdůležitějších výhod platební brány Pays jsou nízké ceny. Proč si služba Pays při srovnání s konkurencí může dovolit takto koncipovanou cenovou politiku?

Dáno je to několika faktory:

  • V první řadě je to důraz na funkčnost projektu, nikoli na marketing a propagaci.
  • Z toho vyplývá stejně tak i nutnost vlastního technologického řešení, které zajišťuje přímo interní tým Pays.
  • Stejně tak Pays akcentuje důležitost komunikace se zákazníky a přináší efektivní možnost opakování platby. To se promítá do vyššího procenta dokončených plateb.
  • K dalším funkcím, které platební brána Pays nabízí, se řadí také možnost generovat platební předpis z nedokončené platby. To vede k vyššímu procentu dokončených plateb.

Které možnosti plateb platforma Pays podporuje

Platební brána Pays podporuje všechny v současné době nejpoužívanější platební metody. A to jak ty, které dominují v Česku, tak také ty, které se využívají ve světě. Vývojářský tým Pays jednoznačně sleduje aktuální technologické trendy a progresi svého oboru.

Dominantní je v této oblasti především platba kartou, využívá ji hned 85 % všech zákazníků. Dáno je to především rozšířením karet podporujících zabezpečovací algoritmus 3D secure.

Z nejznámějších moderních metod je nutné u platební brány Pays jmenovat především využití bankovního převodu, dále také QR platbu a mobilní platby.

V praxi už méně častou, avšak stále podporovanou je platba pomocí mobilní aplikace MasterPass. V podstatě je podobná jako běžná platba kartou, ale odstraňuje diskomfort s přepisováním nutných údajů ke kartě.

Další důležité výhody platební brány Pays

Výše zmíněné přednosti nejsou jedinými důvody, proč platit přes platební bránu Pays. Zcela zásadním benefitem je zejména to, že celý koncept tohoto projektu vychází z reálných zkušeností jejích tvůrců. Platební brána tak řeší reálné požadavky současných obchodníků i zákazníků a je dimenzována na české prostředí.

Přesto je samozřejmě důležité si uvědomit, že jediný návrh nemůže vyhovovat všem požadavkům. Proto byl při vývoji tohoto řešení kladen důraz také na maximální přizpůsobivost. Platební brána Pays umožňuje individuální nadefinování způsobu komunikace i designového pojetí.

Celá platforma obsahuje také několik dalších funkcí, které jsou z pohledu obchodníka pro komfortní provoz nezbytné: V první řadě je to možnost informování o platbách, které nebyly dokončeny, dále také podpora dalších měn nebo nadefinování několika e-shopů v rámci jednoho účtu v Pays a celá řada dalších voleb.

Pays klade důraz na fungující zákaznickou podporu. Dotazy i případné problémy lze řešit e-mailem nebo zadáním požadavku přes on-line formulář.