Domů » ŽENY » Vybrat správně padnoucí spodní prádlo je věda

Vybrat správně padnoucí spodní prádlo je věda

Spodní prádlo je základ každého šatníku. Významně ovlivňuje tvar a vzhled vaší postavy, ale také umožňuje se během celého dne cítit pohodlně. Abyste však mohli využívat všech výhod, které nabízí, musíte prádlo nejdříve správně vybrat.

Výběr pro dámy

Vzhledem k tomu, že ženy mají rozmanitější výběr a možnosti v oblékání, přizpůsobuje se tomu i nabídka dámského spodního prádla. Nákup kalhotek rozhodně nepodceňujte a nevsázejte na to, že stejně pod oblečením nepůjde vidět. Pokud totiž zvolíte správné prádlo, jeho pomocí můžete zamaskovat větší bříško, boky nebo zadeček. Zamaskování nedostatků nebo naopak zdůraznění vašich ženských partií však není jediná věc, kterou vhodné prádlo dokáže. Při výběru se soustřeďte na to, co nejčastěji nosíte. Pokud jsou to volné věci, nijak zvlášť nemusíte řešit střih. V případě, že jsou vašimi oblíbenými kousky úzké šaty nebo upnuté kalhoty však zpozorněte. Pro obtažené střihy oblečení se totiž nejvíce hodí kalhotky s minimem látky. Sáhnout tak můžete po tangách nebo po brazilských kalhotkách. Pokud potřebujete vytvarovat a stáhnout pas a bříško, do kalhot či sukní s vysokým pasem skvěle padnou kalhotky s vyšším sedem. Co se týče barvy, bohatě si vystačíte s černou a tělovou. Důležitý je také materiál, ze kterého jsou kalhotky vyrobeny. Pokud preferujete pohodlí, nejlepší možností je bavlna nebo bambus. V případě, že se chcete doma zalíbit partnerovi, můžete sáhnout i po krajkách nebo saténu. Takové prádlo se ale v rozhodně nehodí na každodenní nošení.

Pánové by volili trenýrky

Muži spodní prádlo zpravidla neřeší vůbec a hlavním kritériem pro výběr je pohodlí. Právě proto většina mužů dává přednost pánským trenýrkám. Ty mohou nabídnout maximální volnost pohybu a komfort. Daní za to však jsou velké přebytky látky, kvůli kterým se trenýrky nehodí pod všechny typy oblečení. V případě, že často nosíte úzké kalhoty nebo do práce nosíte oblek, sáhněte raději po boxerkách, které nedisponují takovým množstvím látky. Naopak díky elastickým nohavičkám přilnou k tělu, avšak stále nabízí dostatek prostoru v rozkroku. Při výběru pamatujte, že pánské spodní prádlo vás nesmí nikde škrtit ani se zařezávat, ale nesmí být ani přehnaně volné. Sice se ve větším prádle můžete cítit pohodlně, avšak při nošení zjistíte, že to vůbec není praktické.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *