Výborná lyžařská škola pro děti v Krkonoších

Jak je známo, vlastní děti se někdy od rodičů těžce učí, pro rodiče i děti to často představuje velký stres a je vždy lepší svěřit je do rukou odborníků. Naše lyžařská škola pro děti je vhodná pro všechny malé lyžaře. Pro ty, co s lyžováním začínají i pro ty, co se v něm chtějí zdokonalit. Zábavnou a hravou formou pěkně zvesela učíme vaše děti v naší lyžařské škole individuálním stylem vždy s jedním instruktorem nebo také ve skupinkách s dalšími dětmi lyžařskému umění.

Děti naučíme lyžovat a ty nejmenší vám pohlídáme

Pro úplně nejmenší děti, které ještě nejsou na počátek lyžování zralí, máme v našem dětském koutku hlídání dětí. Rodiče si mohou alespoň na chvilku v klidu odpočinout od dětí nebo konečně pořádně zalyžovat. Dopřejte si chvilku také sami pro sebe, vaše ratolesti vám rádi pohlídáme. Máme zde Express-lyžařský Babysitting. Najdete nás snadno, sídlíme přímo u odstavného parkoviště nové 6 -ti sedačkové lanovky Hoffmanky.

Lyžařská škola pro děti – individuální / privátní výuka dětí v lyžařské škole

Velkou výhodou našeho způsobu výuky je mnohem snazší přizpůsobení přirozeného tempa učení lyžování individuálně vašemu dítěti přímo na míru. Bereme ohled na jeho potřeby odpočinku a rychlosti vnímání zcela nových informací. Každé dítě je zcela jiné, a proto k vašim dětem vnímavě přistupujeme. Náš instruktor má na vašeho potomka mnohem více času a může se mu plně věnovat. Je zde pak mnohem viditelnější vývoj a pokrok ve výuce.

Máte více dětí? Nevadí, jsme na to připraveni.

Pokud vyrážíte na hory s více dětmi shodného věku a stejné nebo velmi podobné technické úrovně, i tak jim můžete zakoupit formu individuální výuky. Tuto cenu rozpočítáme mezi jednotlivé děti a tím ponížíme výslednou celkovou cenu výuky. Věříme, že vám tak vyjdeme vstříc a tuto nabídku uvítá mnoho rodičů malých lyžařů.

Pokud jde o množství hodin výuky absolvovaných v dětské lyžařské škole, můžete si je zvolit zcela sami podle vašich představ a celkových požadavků. Nikdo nezná své dítě tak dobře, jako jeho rodič. Vždy vás budeme o postupu výuky informovat a budeme ji přizpůsobovat s přihlédnutím k pokrokům malého lyžaře. Jestliže si zatím nejste jisti a potřebujete radu, oslovte nás předem mailem. Můžete se také v den příjezdu zastavit přímo v kanceláři naší lyžařské školy a dohodnete se s naším vstřícným personálem na všech detailech. Jme zde pro vás a pro vaše děti, neváhejte se na nás obrátit.

Lyžařská škola pro děti – skupinová / skupinová výuka dětí v lyžařské škole

Je-li vaše dítě spíše hravé a je pro něj více motivační pracovat v rámci skupinky dalších dětí, dopřejeme jim společnou skupinovou výuku v lyžařské škole. Děti se pobaví a užijí si spoustu zábavy.

Týdenní program lyžařské školy

Vaše děti si vezmeme do péče na celý den a můžeme se o ně postarat i v čase oběda. Ráno je převezmeme na výuku a vyzvednete si je odpoledne po výuce. Užijte si chvíle sami pro sebe bez dětí a vychutnejte si svou dovolenou plnými doušky. Hoffmanova Bouda se nachází přímo u odstavného parkoviště nové 6 -ti sedačkové lanovky s bublinou i vyhřívanými sedačkami a nabízí lyžařský Babysitting, tedy hlídání dětí v lyžařské škole.