Lyžařská škola

Lyžařská škola rodinného charakteru v Krkonoších...

Půjčovna lyží – vybavení pro začátečníky i zkušené jezdce

Co si u nás lze vypůjčit? Funguje u nás perfektně vybavená půjčovna lyží, dětských lyží, snowboardů, běžek i saní a sportovního vybavení. Precizně připravené a seřízené lyžařské a snowboardové vybavení je zde připraveno právě pro vás. Dbáme na vaše pohodlí i bezpečí. SkiResort Černá hora – Janské Lázně – Krkonoše nabízí v půjčovně lyží sjezdové

[ více zde ]

Výborná lyžařská škola pro děti v Krkonoších

Jak je známo, vlastní děti se někdy od rodičů těžce učí, pro rodiče i děti to často představuje velký stres a je vždy lepší svěřit je do rukou odborníků. Naše lyžařská škola pro děti je vhodná pro všechny malé lyžaře. Pro ty, co s lyžováním začínají i pro ty, co se v něm chtějí zdokonalit. Zábavnou a

[ více zde ]

Výuka v této lyžařské škole je určena pro děti i dospělé, pro úplné začátečníky, kteří se zde naučí první obloučky, ale i pro pokročilé lyžaře, kteří si chtějí zlepšit svou techniku ​​jízdy na lyžích nebo zdokonalit carvingový oblouk. Nezapomněli samozřejmě ani na snowboardisty, kteří jistě ocení pomoc při prvních obloucích na snowboardu. Výuka probíhá pod vedením zkušených a vyškolených instruktorů a naučíte se vše od základů lyžování nebo snowboardingu až po krásně řezané oblouky.

Máte doma malého začínajícího lyžaře?

Je zde prostor i pro něho a nemusíte se obávat, že by vaše dítko muselo čelit přílivu zdatných lyžařů. Výuka probíhá odděleně a zábavnou formou, aby se co nejdéle udržela pozornost malých lyžařů. Děti si mohou udělat malou přestávku, občerstvit se a odreagovat se koulovačkou. Po chvíli oddechu opět pokračují s radostí ve výuce. Lyžařská škola a půjčovna Ski centrum Šafář nabízí pro rodiny s dětmi výhodné slevy na výuku lyžování, půjčení vybavení a jízdné na vleky. Pokud si vyberete z jejich nabídky výuky, postarají se vám o ubytování a vše zpestří vybranými zážitky, které najdete na jejich stránkách.

Jste úplní začátečníci nebo jste pár pěkných let na lyžích nestáli?

Všichni jste ve Ski centrum Šafář vítáni, rádi vám pomohou naučit se základy lyžování a vrátit jistotu na lyžích. Po pár lekcích budete znovu ve formě. Zlákal vás snowboard? Ani to není problém. Snowbordové kurzy jsou určeny pro všechny věkové skupiny. Stačí několik lekcí a můžete jezdit na snowboardu po svahu samostatně, záleží to jen na vaší šikovnosti. Toužíte se naučit krásně řezat oblouky? Jste na správné adrese, protože po několika jízdách a cvičeních s instruktorem se vaše technika jízdy posune určitě napřed a získáte nový, nepoznaný pocit z jízdy.