Vyberte si svatební oznámení

Vybrat si svatební oznámení se zdá jako nadlidský úkol. Je tomu skutečně tak, protože v dnešní době existuje mnoho možností, jak by svatební oznámení mohlo vypadat. K výběru jsou oznámení z několika katalogů. Originálně si tak můžete nechat vyrobit i pozvánky na svatbu. Výsledné svatební oznámení se určí na základě ceny, kvality a rychlosti tisku.

Společnost kyoprint.cz nabízí výběr z více jak 1000 druhů svatebních oznámení, možnost dodání do 24 hodin, dopisní obálky zahrnuté v ceně, různé druhy tisku a barevných provedení, výrobu svatebních oznámení na zakázku a samozřejmě vzorek zdarma. Inspirovat se můžete na stránkách a prohlédnout si můžete nová, oblíbená a nejprodávanější svatební oznámení. Pokud máte nějaký dotaz, můžete kdykoliv zavolat a vzhled svatebního oznámení konzultovat osobně.

V online objednávce si jednoduše vyplníte údaje o vás, vyberte si písmo, barvu a vyplníte text i verš na vaše svatební oznámení. V designéru si můžete navrhnout i sami svůj vzhled. Po dokončení je do 2 pracovních dní zaslán zpětný e-mail s náhledem hotového svatebního oznámení a pokud jste spokojeni, tak nic nebrání zahájení tisku. U kyoprint.cz si vybere opravdu každý!