Vizitku byste měli mít vždy v kapse

Vizitky jsou v dnešní době považovány za vedlejší záležitost. Spousta lidí s sebou nechce nosit hromadu malých papírových kartiček, když mají možnost sdělit o sobě všechno online. Ano, existují webové stránky jako LinkedIn či About.me, které mohou kartičky směle nahradit. Přesto se tak neděje. Papírové vizitky mají stále zásadní vliv na obchodní úspěch, všechno však závisí na tom, jak vypadají.

Vizitky mají úžasnou moc udělat první dojem. Malá kartička může prozradit, čím se zabýváte, jak moc jste kreativní a mnohé další klíčové aspekty. Proto byste se měli snažit vytvořit takový návrh, který nebude úplně všední a lidem se vryje do paměti. Nemusíte na to být sami, pomoc najdete například na Printuj, kde je možné zvolit z mnoha připravených designů.

Nejste-li grafik, je lepší zvolit už existující návrh, upravit si jej a nechat vytisknout. Na Printuj je tolik návrhů, že je strašně malá pravděpodobnost, aby měl někdo stejný design jako vy. Všechny vypadají profesionálně a je velmi snadné do nich dosadit své údaje. Pak si jen vyberete papír a objednáte tisk vizitek.

Vizitky jsou mnohem osobnější

Vsaďte se, že kreativní vizitka nezůstane jen tak založená v šuplíku. Obdarovaný ji ukáže dalším lidem, případně si ji někam vystaví. Existují i varianty, které se dají k něčemu použít – třeba jako struhadlo.

Když někomu darujete papírovou vizitku, je to mnohem osobnější než poslat kontakt prostřednictvím textové zprávy či e-mailu. Chcete-li integrovat moderní technologie, umístěte na kartičku QR kód, po jehož načtení se v telefonu ukáže vaše telefonní číslo či webová stránka.

Vizitkou také dáte najevo, že jste připravení. Psát svůj e-mail na kousek papíru nevypadá moc profesionálně a ani ukládání informací do mobilu nemá takové kouzlo. Předáním vizitky darujete hmotnou vzpomínku.

Neváhejte tedy a pusťte se do návrhu. Pokud nejste graficky nadaní, vyberte si svůj design na Printuj.