Víte, že prodávat můžete i bez realitky? S realitním portálem CINCINK!

Zdědili jste nemovitost a zvažujete její prodej? Ale bez realitní kanceláře a její tuční provize? A co vám v tom brání?

Realitním kancelářím, zdá se, odzvonilo. Realitní trh pomalu ale jistě ovládá férový realitní portál CINCINK. Proč zrovna název CINCINK? Co vám toto citoslovce evokuje? Cinkání skleniček? Třeba po dobře uzavřeném obchodu? Hádáte správně. To je totiž to, co je jeho cílem. Abyste dobře prodali i nakoupili.

Nechtějte méně!

Realitní portál CINCINK, respektive odborníci, jež sdružuje, udělají vše pro to, aby jak prodej, tak i koupě bytu či domu proběhla k vaší nejvyšší spokojenosti. Aby vaše nemovitost kupujícímu byla profesionálně odprezentovaná, nafocená i správně naceněná. A především abyste za ní dostali co nejvyšší možnou cenu. Aneb nechtějte méně, když můžete dostat více!

Mějte jednotlivé kroky prodeje pod kontrolou

Rozhodnete-li se prodej bytu svěřit realitní kanceláři, veškeré kroky budou probíhat nezávisle na vás. Nebudete mít možnost je ovlivnit. Ne však s realitním portálem CINCINK. Vy sami si najímáte specialisty na jednotlivé segmenty, z nichž se prodej bytu skládá, ať již se jedná o právníky, jež vám vyhotoví rezervační a kupní smlouvu, odhadce, kteří vámi prodávanou nemovitost správně ocení, či technické inspektory, jenž zhodnotí její technický stav.

Vezměte si kalkulačku a počítejte

Ale také editory, kteří vám zformulují znění inzerátu, fotografy a grafiky, kteří nemovitost profesionálně nafotí a vypracují vizualizaci a 3D plánek interieru. Ceny služeb portálu přitom rozhodně nejsou přemrštěné. Odhad ceny nemovitosti za 199 Kč, profesionální fotografie za 1500 Kč, 3D plánek za 1300 Kč, vizualizace interiéru za 1700 Kč, technická inspekce za 5100 Kč, právnické služby za 6 900 Kč. Vše s DPH. Jednotlivé položky si sečtěte a porovnejte se stotisícovou provizí RK. Ta je v průměru pětinásobně vyšší!

CINCINK se nevnucuje, jen nabízí

Objednat si přitom můžete všechny služby, nebo jen některé. Jste-li profesionálním fotografem, nebudete zřejmě potřebovat služby fotografa. Máte-li v rodině zkušeného právníka, či odhadce, můžete oslovit jeho. CINCINK své služby nenutí, jen je nabízí. Ještě jednou zdůrazňujeme, že za zlomek provize, kterou byste zaplatili realitní kanceláři!

Inzerujte zdarma

Službu inzerce zdarma byste však využít rozhodně měli, a to nejen z toho důvodu, že je zdarma. Díky vysoké návštěvnosti portálu, kterému navíc návštěvníci každým dnem přibývají, máte totiž velkou šanci, že některému z nich padne do oka právě váš inzerát. A následně i vámi prodávaná nemovitost. A vy tak budete o další krůček blíž k uzavřenému obchodu. Následované oslavou a cinkáním skleniček plných toho nejlepšího šampaňského.