VHS převod jako dárek

Sháníte ten nejlepší dárek pro Vaše blízké? Rádi byste jim darovali to nejcennější a udělali jim radost? Nejcennější, co máme, jsou naše vzpomínky. A právě ty můžete svým blízkým darovat.

Máte VHS kazety?

Máte nahraná nějaká videa na starších záznamech – videokazetách, Hi8, MiniDVD nebo jiných? V dnešní době je velmi těžké tyto média přehrát, protože přístroje na jejich přehrávání již není možné sehnat. A právě proto jsem tady pro Vás, www.vhs-prevod.cz . Provádíme digitalizace všech těchto formátů a výsledkem je, že budete mít svá videa převedená na moderní formát jako je MP4 nebo MPEG2.

Jak probíhá digitalizace

Stačí, když nám doručíte Vaše záznamy a my si s nimi poradíme a digitalizujeme, co si budete přát. Přinést nám je můžete buď osobně na naší pobočce na Praze 4, nebo nám je můžete zaslat poštou nebo kurýrní službou Zásilkovna. Základní digitalizaci provádíme do formátů MP4 nebo Mpeg2 video souborů. Tyto soubory pak můžete přehrát v jakýchkoliv přístrojích – PC, TV, Mac a dalších.

Digitalizované soubory Vám zašleme přes internet nebo po vzájemné domluvě kopírujeme digitální soubory na dodané nosiče – HDD, flash disky. Také je možné vypálit data na DVD. Pokud nemáte vlastní datové nosiče (HDD, Flash Disk apod.) není problém u nás zakoupit za standardní ceny J.


Digitalizace a převod VHS kazet i ostatních kamerových pásků

 

Cena digitalizace VHS a kamerových pásků

Cena za Digitalizaci VHS a dalších kamerových pásků se platí vždy až po jejím zpracování. Převedená data platíte vždy podle délky reálného záznamu. To znamená, že i když budete mít videokazety například s označením 300 min., na které bude nahrán záznam pouze o délce 60 minut, budete platit pouze za délku záznamu 60 min. Reklamy, seriály z TV a filmy, tak jak se dříve na VHS nahrávaly J, se do ceny nepočítají.

Úpravy a postprodukce Vašeho videa

Součástí Vaší digitalizace je také základní úprava obrazu, kdy dochází k lehkému ořezu vlnících se okrajů a také k úpravě zvukové kvality. Z videa odebereme šum a zesílíme zvuk.

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme Vám k dispozici a rádi Vám se vším poradíme. Digitalizovaný převod Vašich videokazet je úžasným dárkem, který potěší každého, připomene Vám příjemně strávené chvíle. Digitalizace starých záznamů je ideálním dárkem nejen k Vánocům. 

 

VHS Převod
www.vhs-prevod.cz
+420 724 111 234
vhsprevod@gmail.com