Vánoční dárek (nejen) pro muže? Kupte mu stolní fotbal!

Řešíme to všichni každý rok: co koupit našim bratrům, tatínkům, partnerům nebo mužským přátelům? Letos naštěstí nemusíte tápat tolik jako každý rok. Nabízí se totiž řešení, které okouzlí téměř každého mužského: stolní fotbálek.

Stolní fotbal je zábava na dlouhé hodiny

I když pod stromeček jej ocení spíše muži, nakonec sami uvidíte, že se stolní fotbal je zábava pro celou rodinu. Nejprve se možná budete ošívat, ale brzy zjistíte, že si s ním můžete užít zábavu na dlouhé hodiny. Bavit vás bude nejen samotný herní princip, ale i kuriózní situace, ke kterým občas dojde. Ale opravdu – někdy vám skutečně zůstane rozum stát nad tím, jak mohl míč po úderu skončit zrovna tam, kde skončil.

Nejobvyklejším uspořádáním je hra dva na dva, tedy každý z hráčů ovládá jednou rukou jednu tyč. Běžná je však i varianta pouze jednoho hráče na každé straně, která je na postřeh daleko náročnější. To však vůbec nesnižuje její zábavnost, ba právě naopak! Pokud chcete opravdu rychlou hru, můžete zkusit i hru pro osm hráčů, kdy každý ovládá právě jednu tyč s panáčky. To je teprve hra, která má grády.

Fotbálek, který se vejde všude

Možná, že se vám vybavují pouze stolní fotbaly z barů a hospod, a dumáte, jak byste takový stůl dostali do svého malého bytu či domu. Právě pro vás je užitečná informace, že ty nejmenší stolní fotbálky se pohybují kolem půl metru na délku, 30 centimetrů na šířku a pouhých 8 centimetrů na výšku. Tady už není žádný prostor pro výmluvy: takový fotbálek se vejde prostě všude.

Lepšího herního zážitku samozřejmě dosáhnete s většími a kvalitnějšími stoly – ty jsou o něco dražší, zato násobně více vydrží. Každopádně vám můžeme zaručit, že investice do stolního fotbálku nebudete litovat. Děti vytáhnete od počítačů a mobilů a dospělí se vrátí do let, kdy jim ke štěstí úplně stačila i tak jednoduchá zábava…