VÁHY – JAS: Český výrobce vážních systémů patří právem ke špičce

Klíčem k úspěchu je mimo jiné výběr toho správného dodavatele technologií. Pokud se v současné době poohlížíte po někom, kdo nabízí moderní automobilové nebo průmyslové váhy, nepřehlédněte nabídku české výrobní společnosti VÁHY – JAS s.r.o. Na trhu úspěšně působí již přes čtvrt století a patří k nejstarším a nejzkušenějším firmám v daném segmentu. Přečtěte si, jak vypadá aktuální nabídka vážních systému a jaké služby odborníci ze Svitav poskytují.

Špičkový servis kdykoliv a kdekoliv

V rámci spolupráce s českou firmou VÁHY – JAS získáte komplexní servis od A do Z. Filosofií výrobce je spokojený zákazník, což se v praxi projevuje nadstandardní kvalitou vážních systémů a nadstandardním servisem. Dodáním automobilové nebo průmyslové váhy vše teprve začíná.

VÁHY – JAS svým zákazníkům hlídá termíny pravidelného servisu a certifikace, zajišťuje nonstop servis 7 dní v týdnu, a to bez ohledu na místo realizace a hodnotu zakázky. Zákazníci mají k dispozici nepřetržitou telefonickou linku, na jejímž druhém konci je kvalifikovaný odborník. Díky propracovanému servisnímu systému budete mít jistotu, že dodavatel jakékoliv problémy obratem vyřeší a ve vaší firmě nedojde ke zbytečným prostojům.

Široký sortiment silničních a průmyslových vah

Na své si přijdou zájemci o průmyslové váhy všeho druhu. V nabídce najdete můstkové váhy (3 – 300 kg), podlahové váhy (600 – 3 000 kg), váhy s tiskem, jeřábové váhy i počítací váhy (0,5 – 50 kg) a visuté jateční váhy (150 – 600 kg).

Bohatá je také nabídka automobilových mostových a silničních vážních systémů. VÁHY – JAS vyrábí váhy o délce 4 – 18 metrů a váživostí do 60 t. Samozřejmostí je také individuální výroba s ohledem na specifické požadavky zákazníků.

Chcete se o sortimentu a službách dozvědět více? Ať už vás zajímá silniční, nebo průmyslová váha, pokračujte na vahyjas.cz.