Domů » MUŽI » Už jste vyzkoušeli únikovou hru? Existují i varianty pro dospělé

Už jste vyzkoušeli únikovou hru? Existují i varianty pro dospělé

Fotografie:unikova hra - doupě neřesti

Únikovky jsou hitem posledních let, takže pokud jste ještě žádnou nehráli, měli byste to napravit. A jestli ano, vydejte se na další. Protože třeba v Praze je výběr opravdu obrovský, takže bez problémů najdete takovou, která vás zaujme.

Princip únikových her je stejný. Vždy musíte vyřešit úkoly, hádanky a rébusy, vyluštit šifry, abyste se do 60 minut dostali ven. Každá hra má ovšem svůj unikátní příběh, úkoly se liší. Dvě hry nikdy nejsou stejné, a proto vás nebude nudit jít na únikovku znovu, pokud to tedy nebude úniková hra, na níž jste byli minule.

V Praze mají únikovku pro dospělé

Většina únikových her je věkově neutrální. Vždy musíte přijít v týmu, ale nezáleží na tom, jak staří členové týmu budou. Jedna úniková hra Praha však má svá omezení. Je určena pouze dospělým. Jmenuje se Doupě neřesti, což leccos vysvětluje. Při hraní se totiž vydáte do doupěte neřesti jednoho upíra a jeho krásné Biancy, budete zkoumat pomůcky, jimiž si krátili dlouhé chvíle. Tato únikovka s erotickým nádechem je navíc určena jen pro 2-4 osoby, takže je ideální pro páry. Na úrovni nezáleží, zvládnou ji začátečníci i ostřílení hráči.

Najdete odvahu jít za upíry?

Únikovek s upírskou tématikou je v Praze více. Koneckonců, jde o dobré téma, tajemno k únikovým hrám patří. Pokud hledáte hru s upíry, ale erotický nádech vás neoslovil, zkuste například escape game Praha Upíří hrobka. Týká se osamělého aristokrata z 19. století, který vraždil mladé a krásné slečny z bohatých rodin a za trest byl proměněn v upíra. Nyní se každoročně probouzí a lační po krvi.

Raději hra pro děti

Stejně jako existují hry pro dospělé, najdete i takové, jež jsou uzpůsobeny vyloženě dětem. Příkladem je hra Jungle, kterou vás provedou veršované texty. Je inspirovaná filmem Jumanji, ale vůbec nevadí, jestli jste ho neviděli.

Tak jakou únikovou hru vyzkoušíte vy? Objednejte se online a udělejte si hezké odpoledne se svou rodinou, přáteli, kolegy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *