Usnadněte si práci v kuchyni s kuchyňským robotem

Bez kuchyňského robota se neobejde žádná správná hospodyně. Kuchyňský robot je všestranným pomocníkem do kuchyně, díky kterému ušetříte spoustu času a při vaření se tak nevyčerpáte. Pokud přemýšlíte nad vhodným kouskem do vaší kuchyně, přečtěte si, na jaké faktory byste se při výběru měli soustředit.

Jaká výhody vám nabízí kuchyňský robot?

Jeho hlavní výhodou je, že v sobě kombinuje několik funkcí a přístrojů. Předtím, než se rozhodnete pro konkrétního kuchyňského robota, ujasněte si, v čem by vám měl zjednodušit práci a ušetřit čas. Ne každý stroj v základní výbavě oplývá právě těmi funkcemi, které potřebujete. Mezi základní vlastnosti robota patří míchání, hnětení, strouhání, mixování a šlehání. Před koupí si všimněte, zda si můžete k robotovi dokoupit i příslušenství, v případě, že ho budete potřebovat.

Základní zvládne i robot nižší cenové kategorie s menší výbavou, na pokročilejší činnosti budete potřebovat pomocníka o něco dražšího, který vám nabídne také doplňkové funkce.

Velkost robota

Kuchyňské roboty mají větší rozměry, proto si ujasněte, kolik místa máte v kuchyni. Ideální je ho mít po ruce, a tudíž měli byste mu najít stálé místo na kuchyňské lince. Co se designové stránky týká, na trhu najdete různá provedení, které uspokojí i ty nejnáročnější. Pokud nemáte dostatek prostoru na lince a robot neplánujete používat tak často, umístěte ho v kuchyňské skříňce, ze které ho jednoduše vyberete.

Multifunkční kuchyňský robot 3v1 s 800 W motorem

Výkonný kuchyňský robot KR-404 se stane středem vaší kuchyně a spolehlivým pomocníkem při přípravě nepřeberného množství pokrmů.

Můžete s ním mixovat, hníst, šlehat i mlít. Nachází se v něm hned několik nástavců. Miska má objem až 5 litrů. V balení naleznete také kovový mlýnek na maso, na klobásky či jitrnice. Skvělou zprávou je i to, že robot má nastavitelných až 5 rychlostí. Robot stojí na gumových nožičkách, které se přisají na povrch. Ty mu zajišťují stabilitu.