Jak ušetřit při nákupu online

Nakupování online má své nesporné výhody. Také jste si zamilovali obrovský výběr, pohodlnost doručení až domů a soukromí, které máte při výběru zboží? Pak se vám jistojistě bude hodit rada, jak při online nákupech ušetřit.

Kdo by nechtěl nakupovat se slevou? Zatímco v kamenných pobočkách musíte většinou čekat na slevové akce, na internetu nakoupíte levněji po celý rok. Aspoň v některých e-shopech.

Sezónní slevy také existují

Také internetové obchody mají čas od času různé slevové akce. Někdy zlevňují určitou skupinu zboží, jindy zase konkrétní značku, v dalším případě vám nabídnou dopravu zdarma. Abyste nepromarnili čas, kdy taková výhodná nabídka přijde, sledujte daný obchod na sociálních sítích, tam to většinou oznamují. Vhodné je rovněž přihlásit se k odebírání jejich e-mailového newsletteru, kde vás o novinkách informují. Případně je možné si zadat do vyhledávače dotaz jako například Notino slevy a zjistíte, zda nějaká akce zrovna probíhá. S velkou pravděpodobností vás vyhledávač přivede na slevový portál, který lze využít ještě ke hledání slevových kódů.

Slevu dostane ten, kdo si ji najde

Kromě slev platících pro všechny e-shopy čas od času používají ještě tzv. slevové kupóny či slevové kódy. Zveřejní nějakou sekvenci znaků (může to být kód jako třeba „MHXJIV“ nebo „LETO2017“), a pokud tento speciální kód zadáte při nákupu, získáte dodatečnou slevu. Kupóny jsou opět zveřejňovány například na sociálních sítích obchodů nebo přímo na slevových portálech, které je shromažďují. To je asi nejsnadnější varianta, jak nějaké najít, protože specializované portály typu Onlinekupony.cz, se zároveň starají o to, jaké kódy jsou ještě aktuální. Všechny mají omezenou platnost a internet je plný takových, jež nefungují a s nimiž byste jen ztráceli čas. Na zmiňovaném portálu najdete slevový kupón 4home, Bibloo, Allegria, Kasa.cz, BENU, … Obchodů je opravdu mnoho.

Facebookové komentáře

Přidat komentář