Trigema zahájila prodej 35 nových bytů v Mukařovského ulici ve Stodůlkách na Praze 5

V atraktivní oblasti Praha 5 Stodůlky začne na přelomu letošního a příštího roku růst nový bytový dům. Své budoucí obyvatele však nebude lákat pouze dobrou dopravní dostupností a občanskými službami v okolí. Unikátní jsou i použité technologie.

V Praze 5 na rohu ulic Jeremiášova a Mukařovského začne růst bytový dům podle návrhu Ateliéru Smitka. Protože by stavba měla být dokončena během příštího roku, 35 nových bytů ve Stodůlkách je už na prodej. Společnost Trigema Building zajišťující stavební práce již prodej zahájila. Hledáte nové bydlení na Praze 5? – více na ziprealty.cz.

Atraktivní lokalita

V blízkosti ulice Mukařovského se nachází sportovní hala, mnoho obchodních center (jedno přímo na vedlejší ulici Jeremiášova), několik základních a mateřských škol. Prostor pro odpočinek je ve Stodůlkách také. Je tu Centrální park s Nepomuckým rybníkem, skanzen a středověká vesnice Řepora.

Dostatek prostoru

V pětipodlažním domě na křižovatce ulic Jeremiášova a Mukařovského se bude nacházet celkem 35 bytových jednotek ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Hledáte nové byty ve Stodůlkách? – více informací zde. Pod přízemním patrem budou podzemní garáže, parkovací místa nabídne rovněž prostor před domem.

Obyvatelé přízemních bytů potěší venkovní terasy a předzahrádky, v posledním podlaží se počítá s pobytovými terasami se zatravněnými plochami. To však není jediné místo, kde se projeví moderní postupy.

Nejmodernější technologie

Na stavbě budou použity současné nejlepší materiály – podlahové krytiny či okenní výplně nadstandardní kvality. Díky tomu se dosáhne dobré tepelné izolace a byty dostanou označení Chytré bydlení Plus.

Vestavěn bude rovněž systém vzduchotechniky, dálkové odečty spotřeby energií a inteligentní systém pro ovládání spotřebičů, teploty a zabezpečení.

Hledáte nové bydlení ve Stodůlkách či v jiné části Praze? V tom případě se podívejte na nabídku aktuálně rozestavěných projektů – více informací zde.