Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Trendy reklamní předměty aneb dejte zákazníkům to, po čem touží!

Trendy reklamní předměty aneb dejte zákazníkům to, po čem touží!

Fotografie: reklamní předměty

Přemýšlíte, jak posílit vaši značku a přilákat více zákazníků? Investujte do reklamních předmětů. Pryč je doba, kdy jste vaše firemní logo mohli nechat vyrazit tak maximálně na propisku nebo klíčenku, dnes máte k dispozici tisíce produktů. Jak si z toho kvanta vybrat správně? Nechte se inspirovat třeba aktuálními trendy.

Na eko vlně

Trendem číslo jedna pro letošní rok bude ekologie a udržitelnost. Propagační předměty, které jsou šetrnému k naší planetě, zažívají velký boom, mezi zákazníky totiž sílí trend ochrany životního prostředí. Chcete-li tedy, aby vaši značku lidé vnímali pozitivně, musíte se ubírat stejným směrem. Ukažte jim, že k přírodě přistupujete odpovědně a podporujete environmentální myšlenky. Obdarujte zákazníky ekologickými reklamními předměty, které jsou vyrobené z přírodních materiálů a z obnovitelných zdrojů, jako je bambus nebo organická bavlna. Vězte, že existuje řada šetrných alternativ, ze kterých budou nadšení.

V lůně přírody, ale v kontaktu se světem

Poté, co jsme museli vzhledem k zavedeným restriktivním opatřením zůstat doma, už se všichni těšíme, až vyrazíme zase ven na čerstvý vzduch. Ze zahraničních destinací si letos příliš vybírat nemůžeme, mnozí z nás se proto odeberou na chaty a chalupy nebo nasednou do karavanů a budou podnikat dobrodružné cesty po krásách naší vlasti. Při pobytu v přírodě tak ocení nejrůznější outdoorové propagační předměty, jako batohy, přikrývky, piknikové deky, termosky a další šikovné a stylové vychytávky, které jim jejich výlety zpříjemní. Řada z nich se však ani tady nechce vzdát moderních technologických vymožeností, především pak svého mobilního telefonu. Hodit se jim tak budou bezdrátové nabíječky, powerbanky nebo reproduktory, které si mohou vzít kamkoli s sebou. Vaše značka se tak dostane i na místa, o kterých se vám ani nesnilo.

V dobré kondici

Zdravý životní styl – to je téma, které už dlouho rezonuje celou společností. Obzvlášť pak v současné době, kdy si lidé důležitost zdraví uvědomují víc než jindy. A protože silná obranyschopnost jde ruku v ruce s dobrou kondicí, spousta z nich začala v karanténě cvičit a hýbat se. Podpořit je v jejich úsilí a motivovat je k tomu, aby ve své snaze vytrvali i po návratu do „normálního“ života, můžete i těmi správnými reklamními předměty – krokoměry, monitorovacími fitness náramky nebo cvičebními podložkami. Tak naslouchejte vašim zákazníkům a darujte jim to, po čem touží. Uvidíte, že se vám za to náležitě odvděčí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *