Toužíte po mobilu, který složíte lehce jako papírový ubrousek?

Takový chytrý kousek prý snad bude na trhu už v lednu a na svědomí ho má jihokorejský Samsung, jak uvedl server Digitimes. Chytrý telefon by měl nad veškerou konkurencí vyniknout svou úžasnou skládací konstrukcí.  Žel na tento zázrak si musíme ještě počkat do příštího roku, pak nám bude první skládací smartphone představen. Kde? Na největším počítačovém veletrhu na světě International Consumer Electronics Show (CES), který se jako vždy bude konat v americkém Las Vegas.

Vše je stále v utajení

Informace je zatím nepotvrzena, zástupci jihokorejského elektronického gigantu se jen záhadně usmívají. A nelze se divit, nejen zástupci podniku nemají zájem prozrazovat své nové produkty dříve než před jejich oficiálním odhalením. Zástupci Samsungu v loni přišli s návrhem, jak si představují, že by měl tento chytrý telefon vypadat. Nové telefonní děťátko by mělo vyjít křížením tabletu s nejmodernějším chytrým telefonem. Potřebujete na svou práci tablet – máte k dispozici zcela funkční tablet. A pokud svou práci dokončíte, tak tablet jednoduše složíte, aby zbytečně ve vaší aktovce nezabíral místo. A díky druhému displeji, lze tento výrobek používat jako chytrý telefon.

Samsung touží po zakřiveném displeji již dlouhou dobu

Výše zmíněná společnost nám představila letos pouze model Galaxy S6 edge. A čím se tento chytrý kousek liší od ostatních? Jako první na světě má displej na třech stranách. A to kvůli zakřivení, díky kterému lze z čelní strany plynule přecházet na bočnice. Ovšem mobil či tablet, který jde ohýbat, jako papírový ubrousek jihokorejský elektronický gigant nechce ukázat. Těšíme se tedy na leden 2016, kdy by nám dle redaktorů serveru Business Korea měla být tato úžasná věcička odhalena.