Tipli.cz: Nakupte si a získejte část peněz zpět

Vánoční přípravy pomalu finišují a spousta lidí hledá dárky na poslední chvíli. Na tom určitě není nic špatného za předpokladu, že ví, jak je možné ušetřit co nejvíce peněz! Cest k velké úspoře je hned několik. Jednu z nich představuje cashback. Že nevíte, co vlastně toto anglické slovíčko znamená? Nevadí, rádi vám jeho význam vysvětlíme a popíšeme celé fungování tohoto systému. V neposlední řadě doporučíme i největší portál tohoto charakteru u nás Tipli.cz.

Kouzlo cashbacku

Termín cashback není ve světě nijak neznámý. Zejména ve Spojených státech amerických, Velké Británii a jiných státech jej zákazníci používají zcela běžně. Jde v podstatě o to, že konkrétní prodejci disponují jistým budgetem na své reklamní aktivity. Tyto peníze často využití jednoduše. Uzavřou smlouvu s cashback portálem a následně vyplácejí část peněz zpět přímo jeho prostřednictvím zákazníkům, jež si objednají určité zboží. Prodejce si tak může být jistý, že svůj sortiment prodá a naopak zákazník získá zajímavou sumu zpátky.

Nakupujte jakýkoli sortiment

Máte strach, že byste tímto způsobem mohli nakupovat pouze v omezeném množství nějakých neznámých eshopů? Nemusíte! Tipli.cz spolupracuje se spoustou různých známých prodejců. Důkazem budiž třeba nákupy ve známém eshopu AliExpress.com. Právě tady seženete veškeré zboží pocházející zejména z Číny za velmi výhodné ceny. Když se vám navíc vrátí 15 % z nákupu zpět, ušetříte už solidní sumu. U ostatních prodejců se celkové částky vracené zákazníkům pohybují v rozmezí od 1-15 %. Vybírat si zboží lze ve více než 350 obchodech. Jmenovat můžeme ještě například nákupní galerii Mall.cz. Domácnost si vybavíte na mt-nábytek.cz.

Rychlý a pohodlný nákup

Vyznat se na Tipli.cz je velmi jednoduché. Zaregistrujete se a následně navštívíte přes tento portál jakýkoli vámi vybraný eshop. Po nákupu se vám odečte příslušné procento na váš cashbackový účet, z něhož si budete moci peníze odeslat na bankovní konto.