Tip na stahování a nahrávání souborů úplně zdarma – xShare.cz

Už vás nebaví servery, kde nabízí nahrávání a stahování souborů zdánlivě zdarma po registraci, jenže nakonec to dopadne tak, že si musíte předplatit určitý kredit? Vyzkoušejte službu, která na český internet přináší možnost stahování a uploadování souborů opravdu zdarma. Jen za registraci.

Jediným limitem je rychlost vašeho internetového připojení

Na českém webu xShare.cz je rychlost stahování nebo nahrávání souborů neomezená. Neexistuje žádný limit jako v případě podobných služeb, které vyžadují placený účet pro získání možnosti stahovat skutečně bez omezení. Na xShare.cz se stačí pouze zaregistrovat. Následně se jediným vaším omezením stane rychlost internetu, která je rozdílná podle placeného tarifu od poskytovatele. Server xShare.cz má úžasnou  kapacitu 2000 Mbit (2x 1 Gbit) a plánuje se 10 Gbit (10 000 Mbit). To nabízí velkou úsporu času. Stejně tak pohodlné je i nahrávání souborů, jako jsou například videa. Ta následně můžete i jednoduše přehrávat přímo z webu bez nutnosti stahování.

Přehrávání MP4 a další zajímavé funkce

Kromě klasického stažení a umístění souboru na internet je možné sledovat i videa v HD kvalitě. Ta jsou označena barevnými symboly, kdy pod červenou značkou najdete video záznam ve full HD kvalitě. Sledování je opět zdarma a jedinou podmínku je registrace. Ta se dá vyřídit během několika málo minut a výhody, které tím získáte, se velmi hodí.

V porovnání s podobnými službami na českém internetu může být překvapující, že xShare.cz nabízí toto všechno zdarma a pouze za registraci. Je tomu však skutečně tak. Sdílení souborů s přáteli, přeposílání studijních materiálů a podobných dokumentů může být jednoduché, rychlé a hlavně nemusí být zbytečně zpoplatněno. Za zkoušku nic nedáte. Zaregistrujte se na xShare.cz a na vlastní kůži si ověřte, že soubor nahrajete a stáhnete tak rychle, jak to dokáže vaše internetové připojení.