Přeskočit na obsah
Domů » ŽENY » ZDRAVÍ » Thajské masáže Praha – stavte se v LANNA K na Vinohradech

Thajské masáže Praha – stavte se v LANNA K na Vinohradech

thajské masáže

Přijďte na vlastní kůži okusit umění thajské masáže. Zdaleka totiž nejde o pouhou masérskou techniku. Kvalitní salon, LANNA K, najdete na pražských Vinohradech i na Palmovce.

Co vlastně je thajská masáž?

Pod thajskou masáží si lidé představují kde co. Obvykle je spíše opředena různými mýty a ti, kdo ji nezažili, vlastně přesně neví, o co jde. Original Thai Massage, jaké v salonu LANNA K absolvujete, pracují s tělem za pomocí prvků jógy a akupresury. Součástí je celá řada protahovacích manévrů. Ty jsou známé z hatha jógy.

V salonu LANNA K zažijete masáže podle tradiční techniky thajských masáží severního stylu (Nuat Phaen Boran). Cílem techniky je pomáhat lidem se zdravotními, ale též s psychickými problémy. Thajské masáže totiž umí pomáhat v obou případech.

Pomocí tlakových technik se masáž aplikuje na celé tělo s tím, že gros působení se soustřeďuje na krční páteř, svaly zad, páteř, nohy, klouby a chodidla. Zažijete na vlastním těle blahodárné působení ajurvédské medicíny.

Thajské masáže léčí tělo i duši

Masáže pomáhají od bolesti, při psychickém neklidu, ale rovněž v některých životních etapách. V salonu vám nabídnou například speciální masáž pro těhotné. Přijít můžete na komplexní masáž, ale i na masáž vybraných partií, předně zad či hlavy, krku a ramen. Oblíbená je i masáž nohou. Mezi masážemi najdete i specializované masáže, jakými jsou thajská olejová masáž, relaxační aroma masáž, masáž horkým olejem, bylinná masáž, masáž lávovými kameny, ale též procedura známá jako thajský peeling.

Věnujte thajské masáže jako dárek

Thajské masáže Praha LANNA K, to jsou vlastně tři pražské pobočky – Salon Vinohrady, Studio Bělehradská a Salon Palmovka. Všude potkáte zkušené thajské masérky. Thajská masáž je exkluzivní, nabíjí energií a pomáhá relaxovat. Ulevuje samozřejmě rovněž od bolesti. I proto jsou thajské masáže oblíbené i jako originální dárek. Do salonů LANNA K je snadno věnujete jako dárkové poukazy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *