Stylová vánoční světýlka ozdobí váš interiér i exteriér

Vánoce jsou sice ještě relativně daleko. Čas ovšem letí mílovými kroky, a tak se vyplatí vybrat si výbavu na tyto krásné svátky již nyní. Kdo by se chtěl v rámci předvánočních příprav ještě zdržovat nákupem nejrůznějších ozdob a především výběrem vánočního osvětlení. Právě to si lze zakoupit již nyní za skvělé ceny. Právě proto se soustředíme na možnosti, které se dnes nabízejí. Společně se přesvědčíme, že nejrůznějších žároviček je nepřeberné množství.

Důvtipné osvětlení nejen vánočního stromečku

Základem veškerého dění je samozřejmě vždy vánoční stromeček. Jeho vzhled je pro nás velmi důležitý. Hlavně v přítmí musí vypadat perfektně. Postarat se o to mohou dlouhé světelné řetězy, jimiž jej obepnete dle potřeby. Výběr barev záleží pouze na vás. K dispozici jsou samozřejmě klasická bílá světélka, nicméně moc hezky vypadají i červené barvičky a pestrobarevné řetězy, které blikají v různých intervalech. Dokonce existují i osvětlení, která se mohou spouštět fotobuňkou, případně časovým spínačem. Všechno určitě vsaďte na LED technologii, jež je maximálně úsporná. Světýlkům na rozdíl od vláknových žárovek nijak nevadí ani časté blikání. Vynikající jsou v interiéru i světelné hvězdy a jiné ozdoby, které si můžete například pověsit to oken.

A co exteriér?

I prostor před domem si zaslouží dokonalou výzdobu schopnou vytvořit tu správnou sváteční atmosféru. Nejčastěji se připevňují do pohledů podbití světelné hadice. Domek je pak po obvodu střechy celý osvětlený a ve tmě vypadá perfektně. Světýlka můžete použít také na venkovní stromy a ploty. Jakýmisi samostatnými solitéry jsou osvětlený Santa, popřípadě sněhulák nebo nějaké jiné symboly Vánoc a zimy. Zapomenout přitom nemůžeme ani na světelné rampouchy. Fantazii se zkrátka meze nekladou a vaše bydlení může mít naprosto fascinující vánoční kabát.

Vianočné cencúle

Facebookové komentáře

Přidat komentář