Soutěž s Benzinou: Natankujte a vyhrajte!

Znáte ten pocit, kdy se vám v autě na palubní desce rozsvítí oranžová kontrolka, a vy jste odsouzení k návštěvě nejbližší čerpací stanice? Tankování není činností, které by byla nějak výrazně oblíbená. To se ale může rázem změnit! Tankujte s Benzinou a vyhrajte zajímavé ceny. Málo jich určitě není a za jednoduchou účast v soutěži prakticky nic nedáte. Nádrž byste naplnili palivem tak jako tak. Jak se soutěže zúčastnit, co všechno můžete vyhrát a jaké další výhodné služby ještě Benzina nabízí?

Pravidelné soutěže o různé výhry

Soutěž není u čerpacích stanic Benzina žádnou novinkou. Pořádána je pravidelně zhruba čtyřikrát ročně. Ceny jsou různé. Jedná se převážně o zájezdy, nové pneumatiky, gril a plnou nádrž paliva. Právě ta je aktuálně k dispozici, zúčastníte-li se soutěže, jež je pořádána v současné době, a to až do 31. 12. 2017. Zkuste podívat i na Tankovací kartu.

Jak soutěžit? Jednoduše…

Pravidla soutěže jsou přehledná. Stačí vám pouze natankovat přes 30 litrů paliva. Obdržíte účtenku, na níž bude ve spodní části speciální kód. Ten zadáte na www.soutezbenzina.cz a obratem se dozvíte, zdali jste byli úspěšní, nebo nikoliv. Soutěžit lze i prostřednictvím SMS zprávy. Tu odešlete na telefonní číslo 736 363 363. Zaplatíte za ni dle tarifu u vašeho operátora.

Vyzkoušejte Tank Kartu od Benziny

Další solidní úsporu nabízí Tank Karta od Benziny. Existuje ve dvou variantách. Jestliže jste živnostník anebo soukromá osoba, je pro vás optimální volbou Tank Karta Easy. Díky ní získáte okamžitou slevu ve výši až 1 koruny na litr pohonných hmot. Druhou alternativou je Tank Karta Business. Ta je určena pro firmy. Tankovat na ni lze s takzvanou BENZINA List Price. Jedná se o cenu, jež je stanovena na týden na všech tankovacích stanicích Benzina. Ohlášena je majitelům karty předem prostřednictvím emailu. Obě karty si můžete pořídit online, nebo na pobočkách Benziny.