Přeskočit na obsah
Domů » AUTO MOTO » Služby autorizovaného servisu Škoda šetří váš čas i peníze

Služby autorizovaného servisu Škoda šetří váš čas i peníze

Servisovat váš nový vůz v autorizovaném servisu se vždy vyplatí. Hlavním důvodem je to, že se můžete spolehnout na práci kvalifikovaných techniků, kteří dobře znají vaše auto a přesně vědí, co potřebuje. A svěřit se do rukou schopných lidí vždy dokáže v konečném důsledku ušetřit množství peněz.

Kromě toho máte jistotu, že vaše vozidlo je vždy bezpečné pro vás i vaši rodinu a ve stoprocentně provozuschopném stavu připravené na jakoukoliv cestu. Jaké další výhody vám může autorizovaný servis nabídnout? Také na to se podíváme v našem článku.

Využijte servisní akce

Už v nadpisu jsme uvedli, že s autorizovaným servisem můžete ušetřit. Jednou z možností je také využít servisní akce, které se většinou konají buď před zimou, kdy můžete připravit své vozidlo na mrazivé počasí, nebo naopak na jaře se zahájením motoristické sezóny. Jarní servisní prohlídka zahrnuje:

  • Kontrolu vozidla
  • Možnost využít výhodné nabídky příslušenství

Po zimě je dobré zkontrolovat stav akumulátoru, ale třeba také diagnostiku. Jarní prohlídku můžete snadno zvládnout spolu s přezutím vašeho automobilu. Kromě toho vám autorizovaný servis Škoda v rámci servisních akcí za výhodné ceny nabízí originální příslušenství, které si můžete nechat i namontovat. Příkladem mohou být například nosiče na kola.

Šeková knížka

Zajímavou možností, kterou můžete využít v autorizovaném servisu a ušetřit ještě více, je Šeková knížka. Ta je určena majitelům vozů starších 4 let, kdy umožňuje ušetřit až 20 % za servis nebo díly a příslušenství.

Předplacený servis

Za zmínku stojí také Předplacený servis, což je doplňková služba, která vám umí pokrýt náklady spojené s předepsanou údržbou vašeho vozidla. Díky této službě máte předplacené servisní prohlídky, pravidelné výměny oleje a filtrů, případně výměny dílů v rámci běžného opotřebení. Lze zvolit různé varianty bez ohledu na způsob financování.