Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Sítě proti hmyzu – praktická a funkční vychytávka

Sítě proti hmyzu – praktická a funkční vychytávka

Moderní a komfortní bydlení to jsou velká a početná okna. Lidé světlo milují a dokonale prosvětlený interiér touží mít většina z nás. Ale je třeba připomenout i možná negativa. V první řadě přicházíte o soukromí, do velkých oken jde mnohem lépe vidět a lidé jsou zvědaví.  A zbytečně dávat na obdiv svůj majetek se  nedoporučuje. A to je důvod proč je nutné se zajímat o takové prvky, jako je venkovní stínící technika a sítě proti hmyzu. Pokud máte zájem ochránit svůj majetek nejen před zloději, ale také před dotěrným hmyzem a k tomu mít možnost v létě větrat, tak se zajímejte o bezpečnostní rolety, které jsou ideální na francouzská okna a na balkonové dveře.

Vyberte sítě proti hmyzu od fy ISOTRA

Sítě proti hmyzu  – spolehlivá ochrana proti létavcům

Venkovní žaluzie – to je další možnost ochrany před zvědavci a silným slunečním zářením, ale postrádají bezpečnostní aspekt. Bezpečnostní rolety jsou navíc odolnější proti povětrnostním vlivům, nechybí sítě proti hmyzu. Není na místě obava, že sítě budou bránit pohybu rolety, vše je konstruováno tak, aby sítě proti hmyzu měly na roletě nezávislý pohyb. Chcete zatáhnout roletu bez sítě – není problém, stejně tak lze zatáhnout pouze síť. Navíc šetříte v zimním období za vytápění, neboť efektivní stínění brání uniku tepla. Taktéž můžete počítat se snížením hluku z ulice. Nákup rolety a sítě proti hmyzu se vám vždy vyplatí.

Kvalitní sítě proti hmyzu 

Koho by neobtěžoval létající hmyz, zejména v noci je bzučení komárů velice otravné. S tím se musí něco udělat. Sítě proti hmyzu!  Pro alergiky jsou vhodné protipylové síťoviny. Sítě známe všichni, ovšem mnozí lidé možná nevědí, že se dají sítě proti hmyzu pořídit v různých velikostech. Tyto skvělé výrobky se dají využít nejen na okna, ale také na dveře. V poslední době se na trhu objevují i síťové žaluzie, které taktéž účinně brání nepříjemnému hmyzu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *