Sháníte podnájem v Praze? Nechte si poradit

Sehnat nové bydlení v hlavním městě nikdy nebylo jednodušší. Stovky bytů k pronájmu jsou k dispozici například na serveru videobydleni.cz.

Jak sehnat pronájem? Možností máte hned několik. Nejjednodušší je sednout k internetu, do vyhledávače zadat pojem pronájem bytu Praha a začít surfovat.

Vybírejte podle lokace

Nejdříve se zřejmě zaměříte na lokaci. Zadání proto hned na začátku konkretizujte na pronájem bytu Praha 4pronájem bytu Praha 5 či pronájem bytu Praha 6. Nebudete tak zavaleni nabídkami z lokalit, které pro vás nepřicházejí v úvahu.

Fotografie neukazují realitu!

Po lokaci vás zřejmě bude zajímat dispoziční řešení nabízeného bytu a to, jak to v něm zkrátka vypadá. Většina realitních kanceláři své nabízené byty prezentuje prostřednictvím fotografií, které ale bývají největším kamenem úrazu. Mohou být totiž pěkně zavádějící, jak se ostatně většina z nás již několikrát přesvědčila například při nákupu dovolené. Z lákavě vyhlížejících fotografií se nakonec často vyklube smutná realita.

Nevěřte fotografiím!

Každý slušnější fotograf vám prakticky jakýkoliv objekt dokáže nafotit tak, že jej ve srovnání s realitou nepoznáte. Přesvědčila jsem se o tom na vlastní kůži, když jsem prodávala byt v Praze. Fotograf, který jej přišel nafotit, mě trošku zasvětil. Správné osvětlení a následný Photoshop opravdu dokážou hotové divy. Výsledkem pak jsou fotografie neodpovídající realitě. S nimi se setkáváme u modelek na titulních stránkách módních časopisů, v katalozích cestovních kanceláří a bohužel i kanceláří realitních.

Vybírejte na videobydleni.cz

To je také důvod, proč server videobydleni.cz nabízené nemovitosti klientům prezentuje jiným způsobem, a to prostřednictvím videoprohlídek, virtuálních prohlídek a 3D prohlídek. Profesionálně natočené, sestříhané a zpracované video vám o nabízené nemovitosti poskytne mnohem lepší obrázek než pouhé fotografie. Ukáže vám nemovitost takovou, jaká skutečně je. Bez přikrášlení.

Makléř moderátorem a průvodcem

Nesmírně důležitá ve videích je funkce makléře, který ve videu zároveň funguje jako moderátor, jenž vás celým videem provází. Dozvíte se tak od něj jak fakta týkající se lokality a dispozic bytu, ale třeba i to, jaké materiály byly použity při rekonstrukci. A přidává i svůj osobní názor na nemovitost.

Videobydleni.cz šetří vašim časem

Videoprohlídka vás tak každopádně buď navnadí, nebo odradí k osobní prohlídce, na kterou každopádně vyrazíte vybaveni reálným obrázkem o nabízené nemovitosti. Tím server videobydleni.cz maximálně šetří vaším drahocenným časem. Věřte, že pronájem bytu v Praze nikdy nebyl jednodušší.