Seznamte se s novým férovým realitním portálem CINCINK

Při prodeji či koupi nemovitosti je důležitých několik věcí. V první řadě jde o vyhledávání vhodného portálu, kde budete pátrat po nabídkách, případně vložíte svou vlastní. Obyčejných výčtů inzerátů existuje hodně, ale najít pořádnou stránku se vším všudy na jednom místě, to už dá zabrat. Naštěstí je tu nový portál CINCINK. V čem je jiný a proč se na něj blíže podívat? Více se dozvíte v článku.

Výjimečné místo pro inzerci nemovitosti

Najít komplexní portál, kde navíc nabízí inzerci zdarma, může představovat splněný sen prodejce nemovitosti. Na své si samozřejmě přijde i kupující. A proč? Součástí nového portálu CINCINK je totiž nejenom výčet inzerátů, ale navíc celá řada praktických služeb. Jmenovitě jde například o odhad ceny nemovitosti, technickou inspekci pro odhalení případných závad, bankovní úschovu peněz, komplexní právní služby pro kontrolu a přípravu smlouvy a další. Nemusíte hledat žádné další stránky, protože všechno máte přehledně na jednom portálu.

Profesionální lákavé fotografie

Chcete prodat nebo pronajmou nemovitost, ale nevíte, jak připravit lákavý inzerát, který zaujme spoustu lidí? Naštěstí si můžete objednat profesionální nafocení bytu, kdy vyniknou všechny přednosti a potenciál daných prostor. Kvalitní a dobře zachycené fotografie mohou výrazně zvýšit úspěšnost celého inzerátu, takže se zájemce najde rychleji a prodej se může podařit i za vyšší částku.

Inspirativní vizualizace interiéru

Podobný efekt na zkvalitnění inzerátu má také vizualizace interiéru. Jde o virtuální úpravu, kdy nemovitost získá moderní vzhled. Nejsou potřeba žádné fyzické úpravy, stačí jen doplnit určité vybavení a výsledkem budou krásné prostory, kde si případní zájemci dokážou snadno představit svůj život.

3D plánek nemovitosti pro lepší představu

U větších nemovitostí může být složité popsat prostorové uspořádání místností. Tento problém však elegantně řeší 3D plánek nemovitosti. Zachyceny jsou všechny místnosti v jednotlivých patrech, případně důležité prvky na zahradě a pozemku. S plánkem je inzerát ještě o něco více atraktivní a na osobní prohlídku se vypraví pouze lidé, kteří mají skutečný zájem o daný dům či byt.

Na jednom místě vyřešíte i financování

Partnerem portálu CINCINK je Komerční banka. Není se tedy čemu divit, že na stránkách nechybí hypoteční kalkulačka online, kde si jednoduše vypočítáte všechna důležitá čísla ohledně vaší plánované hypotéky. Tento jednoduchý výpočet vám může pomoci s úpravou cenové relace, ve které hledáte své nové bydlení. Pro větší detaily a v případě, že jste například podnikatelé, je však nejlepší strategií vyrazit rovnou do banky a přeptat se na konkrétní možnosti pro váš případ.