Sexshop vás naučí umění lásky

Láska má několik podob. Ta nejžhavější a nejintimnější je mezi milenci. Právě v partnerském vztahu si lásku projevujeme něžnými doteky, polibky, laskáním, masáží a sexem. Samotný sex by neměl být jen jakýsi závod k orgasmu. Naplňovat by nás měl od začátku až do konce, po celý průběh aktu. Sex nám poskytuje mnoho příjemných zážitků a pocitů. Jeden druhému se plní důvěry odevzdáváte a těší vás a vzrušuje rozkoš toho druhého. Jak ještě víc prohloubit tyto pocity? Nebo znovu otevřít zabouchnuté dveře ložnice? Experimentujte! Pořiďte si erotickou hračku a zrealizujte tajné fantazie vašeho partnera.

Kouzelná afrodisiaka

Někdy ke zlepšení sexuálního života postačí romantická atmosféra, svíčky, hudba, zavázané oči, olej a afrodisiaka. Magické prášky, spreje, kapky nebo krémy jsou na přírodní bázi. Mnoho bylin má stimulační účinky, které příznivě působí na ženské i mužské libido. Afrodisiaka mají mírný nástup, ale dostanou vás na astronomický vrchol. Stoupání k němu bude pomalé, avšak velice intenzivní. Budete si přát, aby tenhle výšlap nikdy neskončil. Proto ho podpořte a použijte lubrikační gely. Jistě oceníte jejich hřejivý nebo chladivý efekt.

Návštěva sexshopu jako předehra

Pokud máte pocit, že váš milostný život skomírá a že nutně potřebuje vzpruhu, navštivte sexshop. Stačí si večer s partnerem vzít do postele notebook a trochu zasurfovat po internetu. V soukromí si prohlédnete novinky na sexuálním trhu. Vaše stydlivost rychle opadne při zkoumání funkcí nejrůznějších vibrátorů, kolíků a kuliček. Při představě, k čemu předměty slouží, se vás jistě brzy zmocní touha po sexu a chuť vibrátor vyzkoušet. Ženy všeobecně mají s vyvrcholením trošku větší problém než muži. Proto je nutné věnovat jim během sexu víc pozornosti. Právě takový milenec, který se nebojí a obohatí sexuální život použitím vibrátoru, bude všude chválen.