Domů » INTERNET-PC » SEO Praha je vám na dosah

SEO Praha je vám na dosah

Není agentura jako agentura. Zkušenosti SEO agentury Jakmy hovoří za všechno. Pozitivní přístup ke spolupráci, flexibilní, otevřená a vstřícná komunikace, nebo pravidelné reportování činností je v Jakmy samozřejmostí. Pro klienty přicházející z jiných agentur to však mnohdy představuje velmi milé překvapení.

SEO Praha znamená, že agentura je vám blízko, působí přímo v Praze, zaměřuje se na klienty z Prahy (i okolí). Nejde o služby z druhého konce světa slibující téměř zázraky, pochopitelně za adekvátní cenu. Jde o dlouholeté zkušenosti, know-how a trošku intuice. To vše pomůže se SEO vašeho webu, tedy optimalizací pro vyhledávače. To vše nabízí agentura jakmy.cz.

SEO Praha: nejde o stroje, jde o lidi

Možná se vám rádoby SEO experti již snažili prodat všemožné SEO balíčky, přístup agentury Jakmy je jiný. Je založený na komplexním pohledu. Nabízí kompletní optimalizaci pro vyhledávače. Klientům poskytuje moderní SEO služby, které počítají s vyhledávači, ale současně myslí na lidi, na koncové uživatele. Ve finále jde totiž právě o ně, i vyhledávače se čím dál více zaměřují na lidi.

Služby v oblasti SEO spočívají především ve sledování trendů a přizpůsobování se těmto trendům. Kompletní SEO od agentury Jakmy zahrnuje také kontrolu a nápravu technických či obsahových faktorů, které nebyly z určitých důvodů provedeny správně. Výsledkem je samozřejmě zlepšení pozic ve vyhledávačích na vybraná klíčová slova.

Základem dobrého webu, i z pohledu SEO, je dobrý obsah. Agentura Jakmy tak nabízí i obsahové strategie či přímo na míru šitý obsah. Jde i o obsah na externích webech v rámci budování kvalitního odkazového portfolia. I o to se SEO Praha postará, pokud svůj web vložíte do rukou profesionálů.

Jak začít?

V nabídce služeb, které agentura Jakmy nabízí, najdete vedle kompletního SEO také konzultace v rámci hodinového vyúčtování. Ideálním způsobem, jak začít dělat SEO, potažmo SEO Praha, které funguje a bude fungovat i v budoucnu, je SEO analýza. Jedná se o audit webu ve stanoveném rozsahu. Stačí si ho jen domluvit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *