Domů » CESTOVÁNÍ » Ručně vyráběné batohy z Prahy jsou ideální pro využití ve městech

Ručně vyráběné batohy z Prahy jsou ideální pro využití ve městech

Fotografie: ručně šité batohy

Batoh na záda se hodí nejen při výletu do přírody, je praktickou záležitostí rovněž při chůzi po městě. Například ve chvíli, kdy jdete do práce a potřebujete si s sebou vzít nějaké dokumenty a pomůcky, ale také tehdy, jdete-li na nákupy a nechcete se tahat s igelitovou taškou. Velmi módní řešení představují ručně vyráběné batohy z Prahy.

Jak vypadá moderní městský batoh?

Městský batoh má mít oproti klasickému turistickému modelu určitá specifika. Především jde o systém zapínání, který by měl být jednoduchý, avšak zároveň dostatečně bezpečný. Dále musí mít minimální hmotnost a vhodné rozměry, aby nezabíral příliš mnoho místa, když jste například namačkaní v tramvaji, potažmo jiných dopravních prostředcích. V neposlední řadě je dobré volit batoh s objemem alespoň 20 litrů, což je pro běžné potřeby ve městě zcela dostačující.

Z těchto důvodů zaujmou elegantní batohy české výroby, jež jsou ručně vyráběné. Pořídíte je v eshopu Braasi. Jde o velmi módní batohy z vysoce kvalitních materiálů, jimž dominují zejména bavlna a kůže. Hodí se jak pro pracovní příležitosti, tak třeba pro studenty, v neposlední řadě je samozřejmě využijete i během výletů po městě a blízkém okolí.

Vybrané modely mají důmyslný systém zavírání, které je uzpůsobeno právě městu. Díky rolování lze snadno regulovat aktuální velikost batohu dle toho, co v něm zrovna nesete.

Ledvinka Cross body je perfektní schránkou pro cennosti při chůzi po městě

Kromě batohů jsou skvělou volbou také ledvinky. Pěknou ukázkou budiž kupříkladu produkt Cross body, což je nepromokavá ledvinka pro muže i ženy s nastavitelným popruhem a důkladným zapínáním. Hodí se pro chvíle, kdy u sebe chcete mít jen nějaké drobnosti, avšak nemáte pro ně dostatek místa v kapsách, nebo vám nošení telefonu, klíčů a dalších věcí po kapsách kalhot a mikin zkrátka nevyhovuje.

Cross body ledvinky se rovněž vyrábějí ručně v Praze, jde tudíž o kvalitní modely, které zdaleka převyšují běžné ledvinky z drtivé většiny klasických obchodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *