Reklamní plachty – účinná a nejlevnější forma prezentace

Potřebujete rychle a spolehlivě oslovit zákazníka? Reklamní plachty – přenosný a spolehlivý prostředek, který se vyrábí z kvalitního odolného materiálu (na směs pevných textilních vláken se nalije vrstva roztaveného PVC) gramáže 510 nebo 540 g / m 2, které jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Litá plachta se oproti laminované vyznačuje větší pevností, pružností a mechanickou odolností. Reklamní plachty se vyrábí podle požadavku v libovolném rozměru do šířky 155 cm bez svařování (médium má šířku 160 cm, ovšem pro zpevnění okrajů je třeba z každé strany použít 2,5 cm) a prakticky neomezené délky. V ceně bývá zahrnuté zpevnění okrajů a montáž kovových oček s roztečí 50 cm.

Reklamní plachty jsou vhodné do interiéru i do venkovního prostředí

Používá se plnobarevný digitální tisk, který velmi dobře odolává extremnímu počasí.  Reklamní plachty jsou připraveny k okamžitému zavěšení. Okraje se zpravidla zpevňují kovovými očky ve vzdálenosti 25cm.  Na překrytí budov s okny tak, aby nebyl úplně zakrytý výhled z oken, je nejvhodnější  dírkovaná plachta – částečně průhledný materiál, ale používá se i v případech velkých reklamních ploch kdy potřebujete snížit odpor působícího větru.

Reklamní plachty – zviditelnit svou firmu není nikdy na škodu

Reklamní plachty si můžete nechat nejen vyrobit dle svých požadavků, ale také tyto firmy navíc zajišťují i kompletní montáž. Odpadne vám tak starost s hledáním firmy, která by se o instalaci a umístění reklamních plachet postarala. Dokonce nemusíte ani hledat místo pro své reklamní plachty. Sami vše obhlédnou a zvolí nejlepší způsob uchycení. Na stěny budov se používá klasický systém kovových oček a napnutých lan nebo v případě zateplené budovy hliníkové L profily. Životnost plachet je standardně 3-5 let. Prodloužená může být použitím tekuté laminace.