Domů » MUŽI » Rádi vyrážíte na výlety do přírody? A v jakém oblečení?

Rádi vyrážíte na výlety do přírody? A v jakém oblečení?

Výrobci opravdu kvalitního outdoorového oblečení nehledí na trendy, ale především na funkčnost svých produktů. Ty svého nositele v první řadě musí ochránit – před chladem, větrem a vlhkostí.

Ochrana je tudíž hlavní funkcí outdoorového oblečení. Materiály, z nichž se oblečení pro pobyt v přírodě vyrábějí, mezi něž nejčastěji patří soft shell, fleece a materiály se zátěrem či membránou, tyto požadavky splňují na výbornou. Jsou však značky, které jsou ještě dál. Jako například švédská  švédská značka Fjällräven, která při výrobě svého outdoorového oblečení používá výhradně přírodní materiály, jako jsou vlna a peří.

Věřte přírodou ošlehaným Švédům

Výrobky švédské značky Fjällräven jednoznačně patří mezi to nejlepší, co současný český trh s outdoorovým zbožím nabízí. Stojí za ní totiž švédský podnikatel a inovátor Åke Nordin, jehož snahou před více než šesti dekádami bylo vyhnat lidi ze švédských město do přírody. A to se mu podařilo na výbornou. Po šedesáti letech si značka vydobyla pozici lídra na trhu s outdoorovým oblečením.

Nadčasovost, funkčnost a odolnost

Outdoorové vybavení značky Fjällräven je nadčasové, funkční a především maximálně odolné. A přitom vyrobené z vyloženě přírodních materiálů, jako jsou vlna a peří. V nabídce najdete funkční a pohodlné outdoorové kalhoty vyrobené nejenom z prvotřídních materiálů, ale také s vypracovaným střihem umožňujícím svému nositeli maximální volnost pohybu. Ta je nesmírně důležitá obzvláště při výšlapech do hor.

Outdoorové bundy do přírody i města

Vaší pozornosti by však neměly uniknout ani prvotřídní outdoorové bundy. Ty si díky jejich ojedinělému designu bez zaváhání oblečete i do města. Neprofouknou, nepromoknou, ani vás nijak neomezí v pohybu. Zkrátka vás za nepříznivého počasí nenechají ve štychu. Obzvláště pokud jejich povrch ošetříte speciálním přípravkem na bázi vosku Greenland Wax. Pak na sobě budete mít bundu nepromokavostí srovnatelnou s neoprenem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *