Půjčovna lyží – vybavení pro začátečníky i zkušené jezdce

Co si u nás lze vypůjčit? Funguje u nás perfektně vybavená půjčovna lyží, dětských lyží, snowboardů, běžek i saní a sportovního vybavení. Precizně připravené a seřízené lyžařské a snowboardové vybavení je zde připraveno právě pro vás. Dbáme na vaše pohodlí i bezpečí.

SkiResort Černá hora – Janské Lázně – Krkonoše nabízí v půjčovně lyží sjezdové lyže od značek Salomon, Dynasta a Rossignol.

Jdeme vám vstříc a máme i něco pro dámy

Pro všechny náročné ženy máme také modely dámských sjezdových lyží, které oplývají výbornými jízdními vlastnostmi. V nabídce jsou typy lyží pro zdatné lyžařky i začátečnice. Na našich lyžích budete s prudkou elegancí a velkým nadšením sjíždět carvingovými oblouky naší zasněžené a perfektně upravené lyžařské sjezdovky.

Speciální dámské sjezdové lyže pak oslní nejen na sjezdovce, ale i v horské chatě u sněžného baru, kdy si dáte něco dobrého k jídlu, nebo si vychutnáte oblíbený drink pro aktivně prožitý den na sjezdovce. Vyberte si z naší široké nabídky lyží, snowboardů i sportovního vybavení.

Skvěle funguje i půjčovna dětských lyží pro vaše děti, která náleží ke službám lyžařské školy.

Nadstandardní péče o vaše pohodlí

Lyžařskou obuv po jejím vrácení do půjčovny lyží ihned sušíme a vždy ji také preventivně dezinfikujeme speciálním přípravkem proti napadení kvasinkami a plísni. Naše obuv v půjčovně lyží je vám předána vždy suchá, dezinfikovaná a velmi příjemně parfémovaná.

Pro všechny malé návštěvníky hor si třeba pro odpolední zábavu s rodinou můžete půjčit saně. Pro ty nejmenší máme i saně s dětskou opěrkou. Doporučujeme rezervaci saní s dětskou opěrkou předem v rezervačním formuláři nebo formou mailu.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našich provozovnách půjčovny lyží v Janských Lázních a ve Svobodě nad Úpou v Krkonoších ve SkiResortu Černá hora – Janské Lázně

Kontakt na pobočky a objednávky:

Půjčovna lyží a kancelář lyžařské školy na chatě Viktorka

(vedle dolní stanice kabinové lanové dráhy na Černou horu, přímo nad parkovištěm – před kanceláří velké žluté prapory s logem veverky)

tel. +420 605 500 485

Půjčovna lyží a kancelář lyžařské školy v rodinném skiareálu Duncan ve Svobodě nad Úpou

(přímo vedle hlavní silnice směřující do SkiResortu Černá hora-Janské Lázně po levé straně)

tel. +420 605 500 487

více informací a GPS pozice poboček najdete v sekci „kontakt“

 

Facebookové komentáře

Přidat komentář