Prověřte si zdarma svůj vysněný vůz!

Že to není možné? Je to možné, ale to musíte zavítat na webové stránky nebankovní společnosti Cetelem, kde vám umožní profinancovat nové auto velmi výhodně a nabídnou vám řadu výhod navíc.  Zapomeňte na bankovní úvěry či leasing! Cetelem je světovým expertem na poskytování úvěrů a členem mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, která vám garantuje seriózní přístup a výhodné úvěrové podmínky. A vy tak máte možnost získat až 1 000 000 Kč na nové nebo ojeté auto s ročním úrokem 6,9%. Dobu splatnosti si můžete stanovit vy samy, maximálně na dobu 10 let.

Cetelem nabízí ZDARMA prověření auta

Čísla hovoří jasně – 40 % ojetých vozidel má stočený tachometr, 17 % ojetých vozidel dovážených ze zahraničí má velké závady a 20 % ojetých vozidel nabízených na trhu je omlazeno, dále nejasný původ, zfalšovaný rok výroby, předražený úvěr … to vše jsou rizika, se kterými se můžete při nákupu ojetého vozu setkat. Cetelem AUTO vám ZDARMA pomůže prověřit historii ojetého auta, které máte zájem koupit. A to dokonce ne jedno, ale hned tři auta si s Cetelem můžete zdarma prověřit. Prověření vozidel probíhá online, rychle a jednoduše, a to s pomocí služby Autotracer od společnosti Cebia – specialista na prověřování původu a historii vozidel.

Autoúvěr Cetelem – výhody

  1. Bez akontace! Nemusíte složit žádnou akontaci. Na rozdíl od leasingu je auto od začátku vaše.
  2. 0% poplatky! Nulové poplatky za poskytnutí, správu, předčasné splacení a za mimořádnou splátku úvěru.
  3. 100% flexibilita! Půjčka Cetelem se přizpůsobí vaší aktuální situaci. Během splácení si můžete odložit splátku, navýšit částku úvěru, nebo ho předčasně splatit.
  4. Pojištění splácení! K půjčce si můžete vyřídit pojištění, které kryje i ztrátu zaměstnání.
  5. Půjčku vyřídíte bez ručení, nutnosti založit bankovní účet, či povinného pojištění.

Pokud již splácíte jiné úvěry, půjčky, leasing, či máte jiné finanční závazky, stále můžete požádat o půjčku od Cetelemu. Stačí splatit vaše staré úvěry Půjčkou na splacení úvěrů a získáte řadu výhod.