Čerstvý vzduch ve vaší firmě zajistí profesionální kompresory

Jistota čerstvého vzduchu především na pracovištích, montážních a průmyslových provozech je víc než důležitá. Je podložená zákonem, kdy zaměstnavatel musí pro pracovníky i používané stroje zajistit dostatečný přívod čerstvého vzduchu pro bezpečnou práci i bezchybný chod strojů. Společnost 2e se o veškerou dodávku zařízení, montáž, instalace, záruční a pozáruční servis postará. V případě nutnosti montáže kompresorů včetně dalších přístrojů na pracoviště, která často mění působiště a nejsou pevně ukotvená, funguje i firemní půjčovna kompresorů.

Služby instalace, servisu a montáže poskytuje firma 2e

Kdokoliv, fyzické osoby, větší firmy a provozovny, si může pohodlně z klidu domova prohlédnout nabídku specializované firmy na jejích webových stránkách 2e.cz. Komplexnost nabídky je orientována na kompresory, servis kompresorů, služby instalace veškeré vzduchotechniky, měření, diagnostiky a montáže rozvodů. Na stránkách firmy je vyjmenována a podrobně popsána tak, aby jí porozuměl i laik. Protože není třeba za provoz kompresoru, generátoru a chladicích jednotek platit nehorázné sumy, je dobré vymyslet provozní a finanční strategii tak, aby byla více výnosná než ztrátová. Firma 2e garantuje výsledky při instalaci vyjmenovaných zařízení díky své více než dvacetileté praxi. Růst firmy kopíruje vývin technologického vývoje spolu s využitím velkokapacitních zařízení s důrazem na nízkonákladový provoz. Společnost samozřejmě poskytuje konzultace před nákupem a montáží konkrétních přístrojů na stlačený vzduch.

Konkrétní zařízení na stlačený vzduch

Sortiment e-shopu sloučeného s informačním kanálem a vysvětlivky pro jednotlivé přístroje nabízí například šroubové kompresory pro průmyslovou výrobu s nepřetržitým provozem, dusíkové generátory nahrazující úmorné vození lahví s dusíkem z plynáren i chladicí jednotky poskytující ochranu pro vaše stroje, aby se nepřehřívaly a jejich provoz byl bezproblémový. Potřebné jsou rovněž generátory dusíku jednodušší membránové i PSA s vyšší čistotou. K dispozici jsou i kompresory pístové pro malé i objemné odběry vzduchu, kondenzační a absorpční sušičky, filtry a cyklonové separátory. Úplný výčet produktů a služeb zákazníci naleznou na webových stránkách 2e.cz.

Facebookové komentáře

Přidat komentář