Prodej počítačových her na serveru TBgames.cz

Prodej mimo platformy obchodů steam, origin, epic games a dalších platforem není nic nelegálního. Děje se to z jednoho důvodu. Vývojáři her volí jednodušší formu propagace své hry a tu těžší. To znamená, na steamu je hra, která je třeba za 1000,- Kč, ale poplatky jsou vysoké. Nicméně steam se tak trochu postará o propagaci této hry.

Poté existuje ta těžší cesta, kdy vývojáři dají klíče i dalším prodejcům mimo platformu. Většinou se jedná o větší firmy, které pak nabízejí velkoobchodní ceny svým prodejcům a následně vznikají levnější verze her.

Elektronická distribuce PC her

Server TBgames.cz se vydal cestou prodeje elektronických licencí na platformy Steam, Origin, Epic Games, GOG.com a další. Prodejce nejen počítačových her spoléhá na svého dodavatele, který každoročně navštěvuje velké herní veletrhy, jako je například Gamescom v Kolíně nad Rýnem nebo třeba E3 v Los Angeles. Díky tomu jsou dohodnuté velké kontrakty, které pak může firma nabízet svým prodejcům v podobě slev na danou hru.

Na druhou stranu nevýhodou je, že některé hry v den vydání nejsou k dispozici a pokud jsou, tak za stejnou či vyšší cenu než na dané platformě. Důvodem je právě exkluzivita pro danou platformu, která však časem vyprší a následně je cena ponížena, což je důvod k radosti.

Hry na PC jsou tady s námi již několik let a prošli si obrovskou cestou. Distribuce probíhala pomocí disket, následně pomocí CD, DVD a Blue-ray. Nejjednodušší pro prodejce i vývojáře je distribuce online elektronickou cestou.

Nemusíte se bát, že by klíč byl použit, protože pokud by byl, tak hru ani neaktivujete. Server TBgames.cz neprodává žádné takové klíče a klíče pocházejí přímo od vývojářů přes našeho dodavatele. To znamená i peníze, které obdržíme od Vás poté putuji jak dodavateli, tak i vývojáři.

Není potřeba se u nás pro nákup registrovat

Náš server zároveň nemá povinnou registraci (jak některé obchody v daném segmentu) a nabízí celkem rychlé objednání. Lze objednat kartou i bankovním převodem. Není potřeba vyplňovat Vaší adresu, protože stačí Váš email. Doporučujeme vyplnit tel. číslo pro případ, kdyby emailová adresa neexistovala (byl v ní překlep). Hry jsou pak doručovány okamžitě. Pokud se naskytne problém, tak se ho snažíme okamžitě vyřešit a případně vás okamžitě kontaktujeme, pokud problém nevyřešíme do 1 hodiny.

Na internetový obchod pak každý den přidáváme nové hry a snažíme se také psát vlastní popisky a vlastní blog o hrách, abyste byli neustále v obraze, co se ve světě PC, Xbox, Playstation her děje.

Navíc 4. října vyjde nová hra Tom Clancy’s GhostRecon Breakpoint u které můžete být s námi, protože v den prodeje bude hra k dispozici u nás na obchodě. Ke konci měsíce pak očekáváme nový díl Call of Duty série, která měla teď nedávno otevřenou beta verzi a spousta hráčů ji kladně ohodnotila.