Proč oslovit realitní kancelář?

Dnes je doba internetu. To je fakt, který nelze popřít. Internet je místo, kde člověk najde cokoli. Nemusí být tedy odborník, aby se zorientoval v základních pojmech na trhu realit a dokázal si najít například kupní nebo prodejní smlouvu. Na internetu si můžete obstarat třeba i odhad ceny nemovitosti. A to není vše. Přes všechny informace a služby, které můžete poctivým surfováním získat, vám však internet nemůže nahradit služby kvalitní realitní kanceláře. Nebo si myslíte, že když máte informace, máte vše?

Čas

Jako první aspekt je třeba zmínit čas. Ten je v dnešní uspěchané době 21. století velmi cenným artiklem. Realitní kancelář vám ušetří nezanedbatelné množství času, které můžete využít pro daleko příjemnější věci než je vyhledávání, pročítání a reformulaci dokumentů, pořizování fotografií nemovitosti, sjednávání schůzek, komunikaci s potenciálními kupci či procházení smluv…

Zkušenosti

S časem jsou úzce spjaty i zkušenosti. Díky dlouholetému budování pověsti na realitním trhu se vámi vybraný partner snáze postará o prodej nemovitosti. Větší důvěru si u kupujícího získá již známý a vyhlášený zástupce než neznámý partner prodávajícího. Proto dbejte na to, komu svěřujete svou důvěru. Zde se brouzdání po internetu vyplatí a je dobře stráveným časem, jelikož získáte potřebné informace o vašem budoucím partnerovi v prodeji nemovitosti. V rámci celého procesu musíte mít společníka, na kterého se můžete kdykoli obrátit. Potkat vás mohou nestandardní situace, netypické dotazy a komplikace, s jejichž řešením byste si bez zkušeností nemuseli sami vědět rady. Zde se opět vyplatí odborník.

Okruh zájemců

Nyní se dostáváme i k bodu samotného prodeje bytu či domu. Díky portfoliu zájemců dané realitní kanceláře je šance přímého obchodu s okamžitým úspěchem. Tato šance není velká, ale ani bezvýznamná. Pokud v portfoliu nenarazí na vhodného kandidáta ihned, je možné čerpat i ze zdrojů spolupracujících firem. Pokud kupec není nalezen až do této chvíle, přichází na řadu celoplošná inzerce na realitních či určitých nerealitních serverech.

Jste v dohodnutém termínu v práci, máte osobní setkání nebo jen si uvědomujete drahocennost vašeho času? Využijte tedy možnosti realitní kanceláře. Váš realitní agent vás při vyjednaných schůzkách se zájemci jednoduše zastoupí. A tím jeho služby zdaleka nekončí.

Proces prodeje nemovitosti není procházka růžovou zahradou. Je důležité být připraven. A nejlepší přípravou je zkontaktování té správné realitní kanceláře.

Facebookové komentáře

Přidat komentář