Jak připravit šatník na jaro

Jaro je jako dělané pro úklid vašeho šatníku. Najděte veškerou odvahu a zbavte se starého oblečení, které vám nesluší, přidává kila navíc nebo už vyšlo z módy. Nebojte se obměnit také spodní prádlo a vyberte si konečně prádlo, které vám skvěle padne a přidá tak sebevědomí.

Provzdušněte šatník

Jednou za čas je opravdu potřeba probrat šatník důkladně. Vyzkoušet můžete známou a oblíbenou metodu – co jste nenosili rok, musí pryč. Zároveň se zbavte všech roztrhaných, zašívaných a neforemných kousků oblečení. Vyhoďte vytahané a seprané spodní prádlo a pořiďte si konečně pohodlné kalhotky a padnoucí podprsenku.

Kvalita především

Oblečení a spodní prádlo, které vám sedne, vám může dělat radost roky. Nebojte se zainvestovat do kvality. Pořiďte si raději méně kvalitních kousků oblečení a volte takové, které půjdou snadno kombinovat. Spodní prádlo volte podle příležitostí, kam jej nosíte. Rozhodně by ve vašem šatníku neměly chybět klasické a pohodlné kalhotky, které se hodí jak na sport, tak do práce nebo klidně na rande.

Zaměřeno na spodní prádlo

Spodní prádlo je základ. Podle toho, jaké prádlo máte, vyzařujete i navenek. Věřte, že pokud máte na sobě nepadnoucí a zaprané spodní prádlo, které vás škrtí, omezuje v pohybu nebo je vám naopak velké, tak to na vás bude poznat. Naopak spodní prádlo, které vám padne, se vám bude nosit samo. Změní se vaše držení postavy, chůze a celkově se budete cítit velmi dobře.

Volba materiálu

Jeden z největších českých dodavatelů spodního prádla Andrie se zaměřuje také na volbu správného materiálu. Při změnách počasí, při vysokých teplotách a v horku vám kvalitní spodní prádlo udělá neocenitelnou službu. Dámské i pánské spodní prádlo by mělo být z prodyšného a savého materiálu. Díky přírodním materiálům, jako je bavlna, len a hedvábí, eliminujete nepříjemné pocení, svědění a také nepříjemný pocit na kůži.

Jak jsou důležité detaily

Při obměně šatníku nezapomínejte na detaily. Pozornost věnujte tomu, aby se oblečení dalo lehce kombinovat, aby vám nikde nevylézaly kalhotky nebo aby vás podprsenka příliš nestahovala. Pokud máte nějaké to kilo navíc, tak pro vás je volba padnoucího spodního prádla hlavním úkolem. Volte takové prádlo, které vyzdvihne vaše přednosti a potlačí nedostatky. Skvěle se budete cítit v kalhotkách vysokého střihu, ale stejně tak vám mohou slušet i klasické bavlněné kalhotky.

Co je důležité

Nejdůležitějším krokem při změně šatníku je pořízení si takového oblečení a spodního prádla, ve kterém se budete cítit pohodlně, sexy a zároveň žensky. Hezké spodní prádlo si neoblékáte jen pro někoho, ale hlavně taky pro sebe. Uvidíte, že spodní prádlo je základ, díky kterému se budete cítit jako opravdová žena.