Pracujete doma? To chce kancelář!

Pracovat z pohodlí domova se zdá být ideální řešení, kterak přijít k výdělku. Zní to téměř snově. Víte ale, že právě s home-office je dost úzce spjat pojem prokrastinace? Takřka chorobné odkládání povinností „na potom“. Jednou z možností, jak se donutit pracovat v domácím prostředí efektivněji, je zřídit si kancelář.

Seďte u stolu

Určitě je pohodlné „rozvalit se“ s notebookem na gauči, nicméně k produktivitě práce to příliš nepřispívá. Posaďte se ke stolu. Ke kancelářskému. Uvidíte, že se snáze na práci soustředíte. Na výběr jsou kancelářské stoly s pevnou i nastavitelnou výškou a polohovatelnou deskou. Klasické rovné, ale i rohové. S podstavcem na monitor počítače, s výsuvnou policí pro klávesnici a myš. S otevřenými policemi i uzamykatelnými šuplíky. Dobrou vychytávkou jsou kabelové průchody, díky nimž se nebudete rozčilovat s kabely počítače a tiskárny. Co se materiálu týká, nebojte se lamina. Je odolné, zároveň lehké a představuje ideální variantu kancelářského nábytku s ohledem na funkčnost a cenu. Jestli vaše práce znamená mimo jiné desítky papírů válejících se všude po bytě, dokupte si ke stolu kancelářský kontejner.

Myslete na vaše záda

Samozřejmě můžete sedět hodiny na tvrdé jídelní židli a myslet si, že ta bolest zad dříve či později odejde. Pravdou však zůstává, že u práce nevydržíte, pokud se nebudete cítit komfortně. K tomu potřebujete židli určenou k dlouhodobému sezení. Kancelářské židle mají oproti těm běžným hned několik výhod. Jsou polstrované, tudíž optimálně měkké. Ergonomicky tvarovaná záda a opěrka hlavy se postarají o pohodlí zad a perfektní oporu krční páteře. Sedadlo, které bývá o něco širší než u jiných židlí, je výškově nastavitelné plynovým pístem. Lepší kancelářské židle disponují synchronním mechanismem s houpací funkcí. Jako bonus si k židli můžete pořídit podložku pod nohy, a maximálně tak zvýšit pohodlí při práci.

Mrkněte na web AJ Produkty. Na veškerý sortiment poskytuje záruku 36 měsíců, dopravu zdarma na zboží od 1 000 Kč, ale hlavně kancelářský nábytek, díky němuž se vás prokrastinace už týkat prostě nebude.