Poznejte praktičnost i vysokou estetiku nábytku od francouzského výrobce! Ten skvěle zapadne do každého dětského pokojíčku!

Dětský pokoj má být správným útočištěm pro každé dítě. Naplno má rozvíjet jeho fantazii, podporovat jeho plány a naprosto chápat jeho potřeby. V pokojíčku by měly děti najít tolik potřebné útočiště, které je pro každé dítě nezbytně nutné. Protože jedině tam může dítě zabouchnout dveře před někdy uspěchaným reálným světem, před rodiči, kteří mají často odlišný názor, v útulně zařízeném dětském pokojíčku z dětí spadne stres ze školy a naprosto se uvolní. Kde jinde mohou stavět rozsáhlá stavebnicová díla, mohou mít věčně rozestavěnou autodráhu nebo rozdělané všelijaké úkoly, které ten den nestihly? Jedině v dětském pokojíčku! Tam jim kromě úklidu maminka do ničeho zasahovat rozhodně nebude.

V našem e-shopu detske-pokoje-harmonia.cz najdete spoustu nábytku do dětských pokojíčků od osvědčeného francouzského výrobce. Ten hledí nejen na základní potřeby každého dítěte, použitými tvary a bezpečnostními prvky, kterými mohou být zaoblené hrany nábytku, chce zajistit dítěti i bezpečnost a samozřejmě estetickým provedením nábytku klade důraz na fantazii každého dítěte. Dítě se tak v pokojíčku cítí bezpečně a pohodlně. Jeho fantazie a tvořivost se tak může rozvíjet naplno.

Z naší nabídky si můžete vybrat jak celé nábytkové sestavy do dětského pokoje, tak i jednotlivé kusy nábytku, pouze ty, které se vám budou opravdu hodit. Tímto vycházíme vstříc hlavně těm rodičům, kteří věčně řeší problém s nedostatkem místa.

Dětský pokojíček s označením Shine nabízí pohodlí hlavně pro holčičky. Nábytek v bílém provedení je určený právě pro ně. V dětském pokojíčku Shine může začít pořádná holčičí zábava! Pokojíček Shine se skládá z dětské postele, nočního stolku, prostorné šatní skříně i neméně prostorné komody. Součástí pokojíčku je i regál, polička a pro práci tolik potřebný psací stůl. Francouzský výrobce zde klade důraz hlavně na jednoduchost. Bílou matnou barvu skvěle doplňují kovové úchyty. Tento styl nábytku dává velký prostor pro hravé i odvážné dekorace. Protože těch není v dětském pokojíčku nikdy dost!

Kvalitní francouzský nábytek dodá šmrnc každému dětskému pokojíčku. S ním si můžete být jisti, že jím naplníte potřeby vašeho zvědavého, hravého, někdy se rozčilujícího a fantazírujícího dítěte. Dítěte, které nezná nudu a pro splnění všech jeho snů a her potřebuje právě dokonalý dětský pokojíček.