Podzimní móda pro dámy

Konec léta už je za námi a je třeba se připravit na podzim a to především v našem šatníku. Letní věci dát pomaličku do spodních polic a do horních připravit podzimní módu. A co se letos nejvíc bude nosit?

Sukně

Jemné materiály jako bavlna nebo flanel jsou velmi elegantní a zvýrazní ženské křivky. Letos v módě budou především tyto modely. Jsou pohodlné a můžete je nosit jak do společnosti, tak i do práce. Pod sukni ze začátku podzimu můžete nosit silonky, ale později sáhněte po punčochách, které vás příjemně zahřejí.

Kalhoty

Stále jsou v módě úzké kalhoty, které podtrhují vaši krásu. Základem jsou roury, skinny a tregginové kalhoty. Elastický materiál zaručuje pohodlí. Módní jsou také sportovní manšestrové modely a džínové v sepraném vzhledu. To je to, co letos na podzim musíte mít v šatníku. Nové moderní barvy kalhot jsou tibetská červená a žlutozlatá.

Šaty

Krásné šaty v minimalistickém stylu podtrhnou vaši ženskost a půvab. Hodí se jak do práce tak i do společnosti. Krásné černé šaty nebo jiné neutrální barvy můžete libovolně obměňovat barevnými doplňky nebo svetříky či kabátky.

Bundy

Na ty určitě nesmíte zapomenout. V chladné podzimní dny přijde lehká péřová bunda vhod. V módě jsou kratší bundičky, které přesně pasují vaší postavě. Vybírejte dobře, protože ji budete nosit dlouho a tak byste ji měla volit spíše v neutrálních barvách, abyste k ní mohla nosit jak džíny, tak i sukně nebo šaty.

Blůzy a halenky

Klasická halenka v bílé barvě by rozhodně neměla chybět ve vašem šatníku. Hodí se opravdu ke všemu a můžete si ji tak vzít kamkoliv zrovna potřebujete. Blůzu můžete zvolit jak v květovaném modelu, tak i v nějaké výrazné barvě, která váš model příjemně oživí.

Pletené oblečení

Ano, mluvíme o takovém oblečení, které nám pletly maminky, když jsme byli malé holčičky. Dnes je opět moderní a proto ať už sáhnete po pleteném svetříku, halence, kabátku nebo vestičce, budete stále trendy žena.