Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Podzim je jako stvořený k relaxaci v lázních. Který resort stojí za to?

Podzim je jako stvořený k relaxaci v lázních. Který resort stojí za to?

Fotografie: lázně Teplice

V posledních letech prudce vzrůstá obliba několikadenních wellness pobytů, které dokážou zregenerovat nejen tělo, nýbrž i mysl. Není se čemu divit, protože Česká republika nabízí nepřeberné množství příjemných míst, jejichž služby jsou vyhlášené po celém světě. Kam se podívat?

Fantazii se meze nekladou

Již dávno neplatí, že lázeňský pobyt musí trvat několik týdnů, je určený jen pro starší lidi a bude vás stát ohromný balík peněz. Stále větší popularita krátkých wellness balíčků zařídila podstatnou změnu v dané oblasti, a tudíž si dnes lze užít poctivé péče za pouhých pár tisíc a zarezervovat si klidně jen prodloužený víkend. V současnosti jsou v kurzu podzimní pobyty, přičemž je vážně z čeho vybírat.

Naše doporučení spadá na vyhlášené lázně Teplice situované v severozápadní části země. Toto kulturně založené město nabídne pestré množství zážitků, mezi něž se řadí spousta kvalitních restaurací, divadlo s několika scénami, hrad Doubravka, historické centrum, několik muzeí, galerií, kostelů a tak dále.

Na druhém konci republiky naleznete lázně Lednice. Jejich doménou je blízkost k zámku zapsanému na celosvětovém seznamu UNESCO, ochutnávky místních vín, nekonečné turistické trasy, malebná příroda, archeologická naleziště a samozřejmě i poctivá péče se spoustou uklidňujících procedur. Jak si zajistit rezervaci?

Podívejte se sami

Vybrat a zarezervovat konkrétní lázně není v dnešní době ničím složitým. Stačí si otevřít internetové stránky známého portálu pod výše vloženým odkazem, prohlédnout si veškeré možnosti, zvolit tu nejvhodnější a během několika málo kliknutí vše vyřídit. Chcete-li si dopřát chvíle romantiky a klidu s vaší drahou polovičkou, vsaďte na některý z mnoha ověřených resortů. Nebudete litovat.