Přeskočit na obsah
Domů » CESTOVÁNÍ » Jarní období je ideálním časem, kdy navštívit lázně. Kam se musíte podívat?

Jarní období je ideálním časem, kdy navštívit lázně. Kam se musíte podívat?

Fotografie: Hotel Bohemia

Postupný nárůst teplot, hřejivé sluneční paprsky a stále živější příroda představují úžasnou příležitost ke strávení krátké dovolené. Po dlouhé a šedé zimě si zkrátka zasloužíte pořádný restart a hýčkání. Kde se dočkáte stoprocentní péče?

Hotel Bohemia

Pravděpodobně nikomu z vás nemusíme představovat nejznámější lázeňské město jménem Františkovy Lázně. Ty již po několik generací představují ideální odpočinkovou destinaci nejen pro starší ročníky, ale i pro zamilované páry. Zajímá-li vás opravdu nadupaný wellness balíček, určitě si nenechte ujít vyhlášený Hotel Bohemia.

Fotografie: Hotel Bohemia

Zmíněný hotel s wellness totiž nabízí nezapomenutelný relaxační pobyt v podobě výhodných balíčků služeb. Zvolit si lze například z jarního pobytu, exotických Vánoc, romantiky pro páry, beauty hýčkání či odpočinku pro seniory. Zkrátka a dobře – každý si přijde na to své. Nezáleží na tom, jestli si chcete užívat pouze o víkendu, nebo raději celý týden. K tomu připočtěte nádherné okolí města zapsaného od roku 2021 na seznamu UNESCO.

Nechte se hýčkat

Na co se vlastně můžete rovnou začít těšit? Samozřejmostí je sauna, stejně jako různé masáže, koupele, zábaly, kosmetické služby a šikovně vymyšlená komplexní terapie. Co se týče stravování, klienty potěší jak česká, tak i zahraniční kuchyně. Spoustu pozitivních ohlasů od předchozích návštěvníků si vysloužily i plně vybavené pokoje.

Fotografie: sauna - hotel Bohemia

Pokud vás zajímá kompletní výčet možností, rozhodně si nenechte ujít návštěvu stránek pod odkazem www.hotelbohemia.cz. Příliš však s rezervací neotálejte, jelikož jaro je již v plném proudu. Dopřejte si ideální kombinaci malebné přírody, luxusního ubytování a městského života ve Františkových Lázních. Chcete-li opravdový zážitek, darujte wellness své drahé polovičce.