Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Podnikatelská půjčka bez starostí a dlouhého jednání

Podnikatelská půjčka bez starostí a dlouhého jednání

Potřebujete malý úvěr na své podnikání, ale banka podobný proces zamítla hned v zárodku? Jistě se ptáte, co dál dělat, ale odpověď je vlastně velmi snadná. Klasik by sice řekl, že není kam spěchat, je ale jasné, že čím dříve budete mít peníze na účtu, tím lépe. V podnikatelském prostředí je silná konkurence a vyhrává ten, kdo bude nejrychlejší. Nebankovní úvěr je vyřízený velmi rychle a vyžaduje jen minimální porci administrativy. Ušetříte díky tomu potom čas, který můžete věnovat rozvoji svého původního podnikatelského záměru. A není právě tohle první krok na cestě k finálnímu úspěchu?

Půjčit si lze úplně na cokoliv

Krátký formulář a vše může být brzy hotovo! Bez front, dlouhého čekání, administrativní šedi a telefonátů, které nikdo nemá rád. Podnikatelská půjčka cílí nejen na nováčky v jednotlivých oborech, ale i na zkušené veterány, co už mají za sebou několik dlouhých let jako OSVČ. Podmínkou je totiž jen doložit platné IČ, ze kterého bude patrné, že zájemce o úvěr době, kdy vyplňuje jednotlivé kolonky žádosti, také aktivně podniká. Jakou částku si tedy lze půjčit? A jak dlouhý smí být kalendář splátek? 

  • 5 000 Kč je minimum. Půjčit si tuto sumu můžete například na smartphone nebo tablet.
  • 30 000 Kč je nejvyšší částka, o které lze jednat. Sloužit může třeba na malou rekonstrukci.
  • 7 až 30 kalendářních dnů, přesně takovým způsobem lze nastavit splátkový kalendář.

Jednoduchý proces pro všechny

Nečekejte dlouho, věnujte raději čas, který byste jinak strávili ve frontách v bance, svému podnikání. Půjčka pro začínající podnikatele je po administrativní stránce velmi jednoduchá, jde o proces, jenž bude otázkou několika minut. Proč si tedy dělat starosti? Pokud přijdou nečekané výdaje nebo potřebujete výpomoc do začátku, je tady nebankovní sektor!