Plechové zahradní domky ohromí dlouhou životností

Možná jste si všimli, že je v poslední době populární mít na zahradě dřevěný domeček. Někdo ho používá na hraní pro děti, luxusnější varianty mohou posloužit i jako chatička, drtivá většina lidí do něj však ukládá zahradní nářadí nebo dřevo. A právě k těmto účelům se skvělé hodí i plechové zahradní domky.

Pokud sháníte bezúdržbový úkryt nářadí či dřevo, kvalitní plechové domky, které vydrží, pravděpodobně potěší i vás. Mohou to být jen přístavky připevněné ke zdi domu bez dveří či s nimi, nebo samostatně stojící stavby, řešení se prostě najde pro každou zahradu.

Vydrží dlouhá desetiletí v původním stavu

Že se jedná o skutečně spolehlivé zastřešení, dokazuje prémiový rakouský výrobce BIO HORT. Své plechové domky vyrábí ze silného plechu zaručujícího dlouhou životnost a stabilitu. Na domečky je výrobcem poskytována dvacetiletá záruka, jsou opatřené polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty jsou zhotovené z ušlechtilé oceli. Stavbě neuškodí sníh ani vítr a dvacet let vydrží zcela bez údržby. Některé typy jsou vybavené i bezpečnostní závorou a jsou běžně zamykatelné. Dostatek světla zajišťují světlíky z akrylátového skla.

Domky na nářadí jsou vybavené policemi i držáky pro zavěšení zahradního náčiní. Přístřešky pro schování dřeva jsou pak prázdné, dřevo je do nich možné rovnat ve dvou řadách, jsou vybavené okapovým žlabem na přední straně. Podívejte se na více info na webu firmy, která domečky prodává, a uvidíte sami.

Perfektně se hodí do minimalistických domovů

Dřevo je přírodní, a proto se do zahrady hodí. Nedokážete si představit, jak tam bude vypadat plech? Pravdou je, že působí velmi elegantně. Bude se hodit na chalupu, ale ještě více k moderně zařízenému minimalistickému domu. V odstínu stříbrná metalíza perfektně doplní dům v bílých, šedých a černých odstínech.

Příjemně vás překvapí i ceny a snadná montáž. Plechový domek na nářadí vám na zahradě může stát do několika dní.

Facebookové komentáře

Přidat komentář