Párty stan – stabilní přístřeší za pár minut

Párty stan – stabilní přístřešek, který si postavíte za pár minut bez použití nářadí.  Pokud pravidelně pořádáte garden párty, tak se vám zajisté stalo, že jste potřebovali na akci zařídit spolehlivý přístřešek. Párty stan! Stabilní přístřešek musí spolehlivě zastřešit jakoukoliv společenskou, firemní, kulturní nebo sportovní akci. Vystavujete knihy a jiné produkty? Tak to rozhodně nestojíte o náhlý déšť nebo vítr, který by vám rozfoukával papírové prospekty. Párty stan – propojením několika párty stanů získáte další tolik potřebný prostor pro své podnikáni nebo jen pro svůj odpočinek.

Perfektní párty stany SKLADEM ZDE!

Párty stan – praktický mobilní pomocník

Párty stan je praktický mobilní pomocník, který jednoduše na akci přenesete ve větší tašce. A pokud se trápíte s dárkem pro svou milovanou osobu, tak párty stan je originální dárek, který zajisté využije, pokud nebydlí v panelovém domě. Stavba párty stanu je opravdu jednoduchá. V první řadě sestavíte střechu a to bez nářadí, neboť jednotlivé díly se lehce do sebe zacvakávají. Tento systém slouží i jako pojistka. A pokud si pořídíte stan z našeho internetového obchodu, tak se budete moci spolehnout na pevnou a robustní konstrukci oproti zahradním altánům ze supermarketů. Pravidelně cestujete? Tak rozhodně neváhejte s nákupem tohoto výrobku.

Úžasná kvalita – párty stan

 Párty stan! Konstrukce stojí, stačí jen přehodit ve dvou lidech plachtu střechy z pevného a nepromokavého PVC. Plachta se musí pořádně vypnout a poté párty stan zvednete a z jedné i druhé strany zacvaknete nohy. Taktéž párty stan má odnímatelné bočnice a vy se tak nemusíte v parných dnech pařit.  Párty stan stojí, neboť jste před tržnicemi upřednostnili internetový obchod s kladnými referencemi.

Mohlo by vás zajímat:

 – 14 tipů jak na párty v pohodě

 – 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů

 – Párty stan – příjemný společník