Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Paletové vozíky jsou ve skladech nepostradatelné

Paletové vozíky jsou ve skladech nepostradatelné

Fotografie: paletové vozíky

Pro manipulaci s materiálem se používá různá technika, ovšem široké uplatnění nachází paletové vozíky. Pomáhají ve skladech s materiálem i zbožím uloženým na paletách. Pokud plánujete investovat do manipulační techniky, v následujících řádcích vám představíme hned několik různých variant.

Jestliže potřebujete popojíždět po šikmé ploše, jsou pro vás připraveny paletové vozíky s integrovanou brzdou. Disponují mohutnou hydraulikou a gumovými řiditelnými koly pro snadnější ovládání.

Paletové vozíky jsou ruční a elektrické

Současný trh je rozmanitý a vybrat si můžete hned ze dvou základních modifikací. V menších skladech a provozovnách uplatnění nachází ruční paletové vozíky, pro jejichž ovládání pracovník nepotřebuje speciální oprávnění. Pro větší vzdálenosti se už používají elektrické vysokozdvižné vozíky, které však vyžadují i řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík.

Co se ceny týče, rozpětí je opravdu široké. Zatímco ruční paletový vozík koupíte klidně i do deseti tisíc korun, elektrická varianta vás vyjde na několik desítek tisíc korun. Prvně si tedy stanovte, kolik jste ochotni do manipulační techniky investovat. Záleží i na tom, kolik pomocníků do provozovny potřebujete a podobně.

Další vybavení nejen do skladu

Pro práci s těžkými břemeny se používají ještě kladkostroje, jež bývají ruční a elektrické. Ruční jsou pro občasné použití, zatímco elektrické zvládnou i každodenní nápor. K jakému účelu tedy kladkostroj potřebujete?

Jestliže hledáte internetový obchod, kde byste mohli zakoupit paletové vozíky a kladkostroje, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti TOR INDUSTRIES s.r.o. Působí na tuzemském trhu dlouhá léta a nabízí vysoce kvalitní manipulační techniku, která se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.