Osobní půjčky Cetelem jsou ještě výhodnější

Cetelem patří mezi nebankovní společnosti, které se věnují především poskytování spotřebitelských úvěrů. Velkou výhodou nebankovní půjčky je skutečnost, že je může snadno získat kdokoliv. K získání půjčky od Cetelem není nutný ručitel a dokonce někdy ani potvrzení o vašem příjmu. Peníze si tak můžete použít už do několika dnů od odeslání online žádosti. Nejvíce využívaná půjčka od společnosti Cetelem je půjčka na cokoliv. Tu získá opravdu každý a je jen na Vás na co ji použijete. Cetelem totiž nežádá od svých zákazníků žádné dokladování, jak byly použity poskytnuté finance. Vaši žádost o půjčku schválí zaměstnanci online a to už do několika hodin.

Poplatky za vyřízení půjčky jsou nulové a dokonce Cetelem provádí i pojištění schopnosti splácet úvěr.  Roční úrok je 6,9 %, u půjčky 100 000 Kč na 4 roky počítejte s úrokem 7,9 %, a pokud si půjčíte 200 000 Kč na období pět let, úrok činí 8,9 %. U půjček nad 72 měsíců, Cetelem vrací až 10 splátek.

Půjčka Cetelem na auto

Další výhodnou půjčkou je i půjčka na auto. Tyto půjčky dokonce mohou profinancovat nejen nové auto, ale i to ojeté! Tento úvěr také nevyžaduje žádného ručitele a nemusíte složit žádnou akontaci. K vyřízení půjčky vám postačí i kopie občanského průkazu (přední i zadní strana) a výpis z vašeho účtu za poslední dva měsíce. Velkým plusem této půjčky oproti leasingu pro vás je, že auto je od začátku vaše, neručíte vozidlem, technický průkaz vám zůstává, bez poplatků za uzavření a vedení účtu, nepožadují havarijní pojištění.

Cetelem vám poskytne peníze na nové, či ojeté auto do neuvěřitelné výšky 1 000 000 Kč. Doba splatnosti je nastavitelná dle vašich požadavků až na 10 let. Navíc k půjčce na auto od Cetelem dostanete ZDARMA Autokartu plnou výhod – ušetříte 4 800 Kč za rok na pohonných hmotách.