Přeskočit na obsah
Domů » AUTO MOTO » Opravy nákladních vozidel, návěsů i přívěsů – nonstop a v Praze

Opravy nákladních vozidel, návěsů i přívěsů – nonstop a v Praze

Kdykoliv může přijít chvíle, že jste dojeli. Ať již zůstanete stát „na fleku“, nebo prostě už není možné opravu odkládat, pražský D1 nonstop trailer servis je vám připraven pomoci. Nabízí opravy nákladních vozidel, servis návěsů i servis přívěsů.

LKW servis realizuje opravy nákladních vozidel různých značek. Firma má pro své zákazníky k dispozici servisní plochu na 2000 m2, k tomu 180 m servisních kanálů a taktéž 8000 m2 velkou plochu pro parkoviště TIR. Spolehlivý vozový park dokáže zajistit pro české i zahraniční provozovatele kamionové autodopravy. Dodává kompletně taktéž náhradní díly pro servis, a to originální, avšak díky vynikající infrastruktuře za velice přijatelné ceny.

Porucha musí nákladní auto odstavit na co nejkratší dobu

Z tohoto důvodu jedou v servisu, který má své prostory na strategickém místě na D1 v Třebonicích (Praha-Zličín), nonstop. Firma nabízí zejména opravy brzd, opravy vzduchových souprav, válcovou zkušebnu brzd CARTEC, diagnostiku WABCO-WÜRTH a po domluvě další opravy nákladních vozidel.

Velká servisní hala umožňuje extrémně rychlý servis přívěsů a návěsů

Za férové ceny a s důrazem na rychlost, která je v tomto segmentu velice důležitou, poskytuje D1 nonstop trailer servis rovněž servis přívěsů a návěsů, a to opět všech značek. Firma nabízí opravy plachet, nástaveb, elektroinstalace, brzdových a vzduchových systémů, diagnostiku WABCO, KNORR-BREMSE i HALDEX i válcovou zkušebnu brzd CARTEC. V rámci služeb lze využít i pravidelné půlroční prohlídky či celkové prohlídky před STK.

Pro své servisní služby přívěsů a návěsů je k dispozici perfektně vybavená a prostorná hala, stejně tak jako dobře vyškolení zaměstnanci. Při opravě jsou dodrženy veškeré bezpečnostní požadavky a kvalifikovaní mechanici garantují perfektní výsledek opravy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *