Online kurzy pro ženy vás naučí nové výtvarné techniky

Celoživotní vzdělávání nemusí mít podobu různých univerzit třetího věku. Každý den se máte možnost učit něco nového. Nemusí to být nutně třeba jazyky. Vzdělávejte se v tom, co vás baví a co je kreativní. Učte se nové výtvarné techniky. Třeba v online kurzech.

Některé z nás si rády někam vyrazíme, jiné na to nemáme čas. Pravdou je, že kurzy, na které se fyzicky dochází, se umí pěkně prodražit. Ne každá z nás je máme za rohem. Mnohé z nás musí na kurz dojíždět z daleka, a to je náročné jak na čas, tak na peníze. Nemluvě o tom, když se nám zalíbí kurz a lektor na druhém konci republiky. Jeho absolvování je pak nerealizované. Učte se v kurzech online. Web Kurzyazazitkyonline.cz vás naučí různé výtvarné techniky v propracovaných a úspěšných kurzech, které si pustíte kdykoliv doma na svém počítači či telefonu. A co si nezapamatujete, na to se podíváte klidně opakovaně.

Pojďte se podívat na kurzy výtvarných technik, o které je aktuálně největší zájem.

Cínované šperky

Vyrábět šperky je zábava, ale snadno z této zábavy uděláte i drobný přivýdělek. Existuje celá řada projektů, které vám umožní vaše rukodělné cínované šperky nabízet. Začít můžete tím, že je nabídnete svým známým na sociálních sítích alespoň za cenu materiálu. Pojďte se ale nejdříve tyto šperky naučit vyrábět v online kurzu Cínované šperkyKurzem vás provede zkušená lektorka Jitka Slavíková a naučí vás techniku cínování měkkým pájení, která je známá rovněž z Tiffany techniky.

Drátování pro začátečníky

Drátování (drátkování) pro začátečníky je online kurz, který vás naučí zajímavou výtvarnou techniku, u níž pracujete s drátkem a vytváříte s jeho pomocí různé objekty, nebo jím zdobíte například svíčky či velikonoční kraslice. Naučíte se drátovat měděným i černým drátkem, ošetřovat jej, vytvářet duté tvary a získáte přehled o všech základních technikách drátování. Kurz vede Kajjka Hátleová.

Pletení z pedigu pro pokročilejší

Naučte se uplést si vlastní košíky a objekty v různých, i složitějších tvarech. Pletení z pedigu pro pokročilejší vás naučí lépe pracovat s materiálem pedigem. Jde o vnitřní část stonku ratanové liány, který se dováží z jihovýchodní Asie. Ale to jako pokročilí studenti jistě víte. I tímto kurzem vás provede Kajjka Hátleová.