Okamžitý výkup nemovitosti lze realizovat i u zadlužených objektů

Možná jste o této možnosti ještě nic neslyšeli, a přesto se může stát vaší záchrannou sítí před upadnutím do dluhové pasti nebo exekuce. U skutečných specialistů v oboru navíc nemusíte rozhodnutí učinit okamžitě a bez rozmyslu. Zdarma vám nabídnou odhad ceny nemovitosti a vypočítají konečnou získanou částku. Nemusíte tak přistupovat na podmínky, se kterými nesouhlasíte, či nejsou zcela jasné.

Na samém začátku vašeho uvažování by měl stát fakt, že pokud se prodej bytu či domu odehraje skrze specializovanou společnost, okamžitě z vás spadnou taková břemena jako procházení inzerátů, prohlídky prodávané nemovitosti, administrativa spojená s prodejem nebo těžkosti při uzavírání jiných úvěrů. Navíc je v mnoha případech možné platbu realizovat i ve chvíli, kdy je nemovitost zadlužená.

Ať už vlastníte jakoukoli nemovitost

Bát se této možnosti nemusíte ani v případě, že byste rádi výkup bytu či domu realizovali v některé méně atraktivní lokalitě. Skutečně dobré realitní kanceláře zpravidla v tomto rozdíly nedělají. Vykoupit tak lze nejenom byty, ale také domy, pozemky nebo dokonce komerční objekty. V zásadě lze říci, že lokalita, cena ani stav není rozhodující.

Vždy si však pohlídejte, jak vysoké má vaše zvolená realitní kancelář pojištění u profesní odpovědnosti. Limit 5 000 000 Kč na jeden případ (s možností navýšení při prodeji dražší nemovitosti) by měl být samozřejmostí.

Chtějte jasně daný termín

Posledním bodem, který by vám měla realitní kancelář garantovat, je termín výplaty peněz. Profesionály v oboru poznáte podle velmi krátkého data, zpravidla 24-48 hodin od podepsání smlouvy. Nedostanete se tak do žádných obtíží ohledně vaší finanční situace. A na to je třeba dbát v první řadě!

Vybrat si spolehlivého partnera je základem úspěchu v kterémkoliv oboru a kdykoliv. V této situaci to ovšem platí dvojnásob.